Menu
Menu
Par LVRTCPar mums

Par mums

Veidojam un uzturam atvērtu, uzticamu un ilgtspējīgu elektronisko sakaru vidi, lai nodrošinātu iespēju Latvijas iedzīvotājiem būt informētiem, brīviem un neatkarīgiem savos lēmumos.

LVRTC

ir 100% Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kuras misija ir gādāt, lai ikvienam valsts iedzīvotājam būtu iespēja droši un ātri saņemt un pārraidīt informāciju. Saskaņā ar Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu, valsts akciju sabiedrības Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs akcijas nedrīkst atsavināt.

Kopš uzņēmuma pirmsākumiem tā darbinieki kopuši un krājuši zinātību, kas palīdzējusi valstī ieviest radio un televīzijas apraidi, bet pēdējā desmitgadē – attīstīt un stiprināt uzņēmuma kompetenci gan datu pārraides, gan datu centru, uzticamības pakalpojumu un kiberaizsardzības jomās.  Mūsu speciālistu zināšanas, vēsais prāts, zinātkāre un radoša degsme, kas virzījusi uzņēmuma tehnoloģisko attīstību, bijis arī stabils balsts LVRTC klientiem un partneriem.

LVRTC ir vienīgais uzticamais sertifikācijas pakalpojumu sniedzējs valstī un nodrošina droša elektroniskā paraksta pakalpojumu fiziskām un juridiskām personām.

251
darbinieki
78.5
miljoni eur pamatkapitāls
1924.
dibināts
9
biznesa virzieni

Darbības veids, vīzija, misija, vispārējais stratēģiskais mērķis

 • Radio un televīzijas programmu pārraidīšana (NACE 60.10, 60.20)

  eParaksts un citi sertifikācijas pakalpojumi (NACE 63.11)

  Datu pārraide (NACE 63.11)

  Datu centrs (NACE 63.11)

  Infrastruktūras noma (NACE 68.20)

 • Valsts un operatoru primāri izvēlēts elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs, kas paver jaunas iespējas Latvijas informācijas sabiedrībai.
 • Veidojam un uzturam atvērtu, uzticamu un ilgtspējīgu elektronisko sakaru vidi, lai nodrošinātu iespēju Latvijas iedzīvotājiem būt informētiem, brīviem un neatkarīgiem savos lēmumos.
 • Nodrošināt un attīstīt augstas pieejamības, integritātes un drošības informācijas un komunikācijas tehnoloģiju infrastruktūru un pakalpojumus, stiprinot valsts efektīvu pārvaldi un drošību, kā arī sekmējot tautsaimniecības izaugsmi.

Informācija

 • Valsts akciju sabiedrība
 • Latvijas republika
 • Satiksmes ministrija
 • 78,5 milj.euro
 • 251 darbinieks
 • SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (vienotais reģistrācijas numurs 50003050931, juridiskā adrese Ropažu iela 6, Rīga, LV-1039) LVRTC līdzdalība pamatkapitālā ir 187 910.00 daļas (23%), kur vienas daļas vērtība ir EUR 1.00. SIA “Latvijas Mobilais Telefons” ir kapitālsabiedrība, kuras galvenie darbības veidi ir bezvadu telekomunikācijas pakalpojumi un citi telekomunikācijas pakalpojumi.

Dalība biedrībās un asociācijās

 • Biedrība Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija

  Biedrība Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācija

  Biedrība Latvijas Telekomunikāciju asociācija

  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

  Biedrība Latvijas Interneta asociacija

  ​Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūts

  Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija

  Latvijas Digitālais akselerators

Struktūra un statūti

Par korupciju aicinām ziņot KNAB: Bezmaksas diennakts uzticības tālrunis 8000 20 70