Jaunumi#digiTuvi jaunumi | maijs

#digiTuvi jaunumi | maijs

Darbs LVRTC nozīmē ne tikai projektu vadību vai tehnoloģisku risinājumu izstrādi, bet arī nozares aktualitāšu, inovāciju, viedokļu un paradumu izpēti, sarunas ar klientiem un viņu vajadzību apzināšanu. Tam veltām būtisku savas dienas daļu un ar iegūto informāciju vēlamies dalīties ne tikai biroja sarunās pie kafijas tases, bet arī ar saviem klientiem, partneriem un domubiedriem.

Ieskaties #digiTuvi maija jaunumos un uzzini par mūsu datu centru papildpakalpojumiem, kas palīdzēs Tev strādāt ērtāk un mūsdienīgāk. Tāpat jaunumos lasi mūsu klienta pieredzes stāstu un uzzini eParaksta aktualitātes. Vai esi domājis, kas smalko optisko šķiedru padara tik īpašu savu priekšgājēju vidū? Atbildi uz šo jautājumu meklējām Rīgas Tehniskajā universitātē!

Mainījām veidu, kā domājam par drošību. Jāmaina arī aizsardzība!

Tikai 10% no zināmās civilizācijas vēstures, pasaulē nav bijis kara. Vairāk nekā 3000 gadus pasaulē ir bijis karš un arī šobrīd dzīvojam karā, tāpēc konvenciāls vai nekonvenciāls karš ir tas, ko civilizācija patiešām pieprot.  Vēl pagājušajā gadsimtā nacionālā drošība nozīmēja valsts spēju rūpēties par tās pilsoņu aizstāvību un aizsardzību – aizsardzību pret militāriem uzbrukumiem, iekļaujot arī nemilitāras dimensijas, tostarp drošību pret terorismu, noziedzības samazināšanu, arī ekonomisko, enerģētisko, vides un pārtikas drošību.

Pēdējos 20 gadus šo definīciju papildina arī kiberdrošība, par ko šodien nevienam vairs šaubu nav – kiberdrošība ir tikpat pilnvērtīga nacionālās drošības dimensija, kā pārējās drošības šķautnes.

Ģirts Ozols
LVRTC valdes priekšsēdētājs

LVRTC spēj precīzi izpildīt LGS izvirzītās stingrās prasības

Vairāk nekā 10 gadus ilgā veiksmīgā LVRTC un aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēja Latvijas Gaisa satiksme (LGS) sadarbība ir devusi iespēju LGS sniegt uz veiktspēju balstītus sakaru, novērošanas un navigācijas pakalpojumus.

Lasi interviju ar LGS Sakaru nodaļas vadītāju Aināru Šnepstu par ilggadējās partnerības priekšrocībām un kādu lomu spēlē datu pārraides pakalpojumu kvalitāte un pieejamība!

Vai Tavs eParaksts mobile ir gatavs darbam?

Pārliecinies, ka esi veicis nepieciešamās izmaiņas savā lietotnē!

Kāpēc optika nevis vara kabelis?

LVRTC kā viens no uzticamākajiem IKT uzņēmumiem, izmantojot optisko šķiedru  sakaru tīklu infrastruktūru, klientiem nodrošina arī elektronisko sakaru pakalpojumus, ļaujot ikvienam saņemt augstas kvalitātes, ātru un drošu datu pārraidi.

Lai sniegtu pakalpojumus atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem, liela nozīme ir atbilstošu tehnoloģisko materiālu un iekārtu izvēlei un izmantošanai.

Kas smalko optisko šķiedru padara tik īpašu savu priekšgājēju vidū?

Jaudīgs internets Latvijā

LVRTC Latvijā jau 12 gadus īsteno Platjoslas projektu, nodrošinot ātru interneta pieslēgumu lauku novados. Kā tas tiek realizēts?

Viedās rokas Tavam biznesam

Meklējot piemērotāko datu centra pakalpojumu sniedzēju, svarīga ir ne tikai uzticama un droša pakalpojuma nodrošināšana, bet arī pieejamais papildpakalpojumu klāsts, kas ļauj atvieglot ikdienas darbu un taupīt resursus.

Šīs funkcijas palīdz izpildīt Smart hands un Remote hands. Lai gan šie termini bieži tiek lietoti kā sinonīmi, patiesībā tie attiecas uz diviem atšķirīgiem pakalpojumu veidiem. Kā tie atšķiras un kā izvēlēties sev piemērotāko?

Jānis Delviņš
LVRTC Datu centru biznesa virziena vadītājs

Signe_atverts-fails-1

LVRTC un Tilde radījusi pasaulē pirmo telefonijas botu, kas sazinās latviešu valodā

Mūsu sarunbots Signe, kas jau trīs gadus konsultē klientus par eParaksta saņemšanu un izmantošanu, šomēnes ieguvusi arī balsi, kļūstot par pasaulē pirmo telefonijas botu, kas sazinās latviešu valodā.

Vai Tu jau izmanto visas eParaksts mobile funkcijas?