ProjektiDatu centrs POZITRONS

Datu centrs POZITRONS

LVRTC uzlabo un būvē datu centru infrastruktūru, lai nodrošinātu to optimālu veiktspēju un elastību. Prognozes liecina, ka datu centru kapacitāte turpmākajos gados tikai pieaugs. To veicina ne tikai nozaru digitalizācija un vajadzība pēc stabilām datu uzglabāšanas un apstrādes iespējām, bet, ņemot vērā tehnoloģiskās attīstības tendences pasaulē, arī būtiskais datu apjoma un drošības prasību pieaugums visās tautsaimniecības nozarēs.

Datu centrs “Pozitrons” būs augstas veiktspējas datu centrs ārpus Baltijas galvaspilsētu robežām, kas nodrošinātu augsta līmeņa datu apstrādi, kapacitātes pieejamību un primāro un/vai rezerves datu uzglabāšanu. Datu centrs papildinās LVRTC pakalpojumu portfeli, piedāvājot vēl vienu alternatīvu datu glabāšanai dažādās lokācijās.

Datu centra būvniecība plānota atbilstoši Eiropas regulā noteiktajām prasībām “Best Practice Guidelines for the EU Code of Conduct on Data Centre Energy Efficiency”.

Jums nav nepieciešams būvēt savu pasaules līmeņa datu centru. Tas jau tiek būvēts.

Datu apstrāde, pārraide un uzglabāšana. Ātri, uzticami un droši. Izmantojiet to, cik tas ir nepieciešams jūsu uzņēmuma vai organizācijas veiksmīgai darbībai. Ja jums būs nepieciešams vairāk, brīvā pieejamā jauda jūs jau gaidīs. 

Datu centra “Pozitrons” priekšrocības:

  1. Jaunu augsta līmeņa datu centra pieejamību,  
  2. Datu rezervēšanas iespējas gan klientiem (valsts un komercsektorā), gan LVRTC vajadzībām,   
  3. Datu glabāšanas iespējas vairākās lokācijās.   

Starpsavienojumu pakalpojumi ar 40+ operatoriem

Maģistrālie savienojumi ar kaimiņvalstīm un kolokācija ik pēc 100km

Veiktspējas uzraudzība 24/7

99.98% piekļuve pakalpojumiem gadā

PUE koeficients 1,4

Attālinātā vadība ar Remote un Smart Hands pakalpojumiem

Vai jums ir papildu jautājumi vai nepieciešams padoms?

Sazinieties ar mums vai atstājiet ziņu!

Sazinies ar mums