JaunumiLVRTC turpina pilnveidot kiberaizsardzības risinājumus

LVRTC turpina pilnveidot kiberaizsardzības risinājumus

Ģirts Ozols

Ģirts Ozols | LVRTC valdes priekšsēdētājs

Kopš kara sākuma Ukrainā, kiberuzbrukumu skaits ir būtiski pieaudzis, liekot arī visiem kiberaizsardzības sargiem pārvērtēt savas stratēģijas un taktikas, augt un pilnveidoties.

2023. gadā LVRTC ir ieviesis jaunus kiberaizsardzības pakalpojumus, ko piedāvājam valsts un pašvaldību iestādēm, kā arī kapitālsabiedrībām, jo ir skaidrs, ka tieši šīm organizācijām šobrīd ir ļoti daudz izaicinājumu, nodrošinot kvalitatīvu aizsardzību, savlaicīgu risku apzināšanu un speciālistu piesaisti. 

LVRTC kiberaizsardzības pakalpojumus nodrošina jau astoto gadu un esam gandarīti, ka mums uztic valsts sistēmu aizsardzību pret DDdoS uzbrukumiem, un lepni, ka arvien vairāk iestādes un organizācijas izvēlas LVRTC nodrošinātos Valsts elektronisko sakaru pakalpojumu centra (VESPC) pakalpojumu klāstā esošos kiberaizsardzības risinājumus. 

Nākamo gadu laikā plānojam stiprināt savu komandu un kompetenci, kā arī veikt būtiskas investīcijas kiberaizsardzībai nepieciešamo risinājumu un infrastruktūru izveidē un paplašināšanā. 

Viena no laba pakalpojuma mērauklām ir klientu vērtējums, kas norāda, cik noderīgs ir šis pakalpojums un kā tas ir uzlabojis mūsu biznesa procesus un drošību, tāpēc ar prieku dalāmies arī ar mūsu klientu atsauksmēm. 

VESPC kiberaizsardzības pakalpojumi | Nacionālā veselības dienesta pieredze