JaunumiJaunums! Divu faktoru autentifikācija ar eParaksts mobile

Jaunums! Divu faktoru autentifikācija ar eParaksts mobile

LVRTC ir izstrādājis jaunu pakalpojumu, kas ļauj klientu sistēmās un portālos izveidot divu faktoru autentifikāciju, kā otro autentifikācijas soli izmantojot identitātes apliecināšanu ar eParaksts mobile. Pakalpojums uzņēmumiem un organizācijām ir pieejams bez maksas un ir izstrādāts izmantošanai Windows Server 2019, kurā jau ir uzstādīts un nokonfigurēts aktīvās direktorijas federācijas serviss (turpmāk – AD FS). 

Pakalpojums nodrošina organizācijām un uzņēmumiem uzlabotu drošības risinājumu, sniedzot piekļuvi dažādām lietojumprogrammām un resursiem, kas atrodas organizācijas sistēmās un vietnēs. 

Uzņēmumu un organizāciju darbinieki ar savu eParaksts mobile var droši piekļūt dažādām sistēmām, nezaudējot lietojamības ērtību un vienkāršību. eParaksta mobile autentifikācijas modulis tiek integrēts esošajā AD FS servisā, radot elastīgu un efektīvu risinājumu, kas atbilst mūsdienīgām drošības prasībām un uzlabo darbinieku pieredzi, pieslēdzoties resursiem un lietojumprogrammām. 

Svarīgi! Lai varētu izmantot pakalpojumu, pārliecinies, ka uzņēmums vai organizācija izmanto e-Identitātes platformu, jo modulim ir jānodrošina piekļuve tīklam no AD FS servera uz vidi, kas atrodas vietnēs https://eidas.eparaksts.lv/ vai https://eidas-demo.eparaksts.lv. 

Lai veiksmīgi uzstādītu eParaksts mobile AD FS moduli, nepieciešams aktīvs Windows Server 2019 AD FS serviss. Instalācija veicama ar administratora tiesībām. Instalācijas procesā būs nepieciešama AD FS servisa atjaunošana. 

Lai pieteiktos pakalpojumam, raksti uz vai jautājumu gadījumā sazinies ar eParaksta klientu vadītāju.