JaunumiAicinām atjaunot eParaksts mobile lietotni uz jaunāko versiju

Aicinām atjaunot eParaksts mobile lietotni uz jaunāko versiju

Informējam, ka App Store un Google Play veikalos ir pieejama mobilās lietotnes eParaksts mobile jaunākā versija. Viedtālruņiem ar Android operētājsistēmu tā ir versija 1.28.5, bet viedtālruņiem ar iOS – versija 1.28.7.

Aicinām atjaunot eParaksts mobile lietotni uz jaunāko versiju, tā kā iepriekšējās versijas pēc 26.decembra plkst. 22.00 nenodrošinās e-Identitātes apliecināšanu un dokumentu parakstīšanu, kā arī darījumu apstiprināšanu internetbankās.

Lietotnes izmaņas saistītas ar tajā veiktajiem drošības un tehniskajiem uzlabojumiem.

Viedierīce uz pelēka fona. teksts: Līdz 26. decembrim atjauno eParaksts mobile uz jaunāko versiju

Kā atjaunot eParaksts mobile?

  1. Atver App Store vai Google Play veikalu
  2. Meklētājā ieraksti eParaksts mobile
  3. Spied pogu “Atjaunot”

Tiklīdz lietotne būs atjaunota, nekādas papildus darbības nav jāveic. Ja lietotāji izmantos jaunāko lietotnes versiju, pārtraukumi tās darbībā nav paredzēti.

Uzticamības pakalpojumu sniedzējs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs atgādina, ka ir būtiski vienmēr izmantot lietotnes jaunāko versiju, jo tikai tā iespējams pilnvērtīgi izmantot visas lietotnes funkcionalitātes, kā arī nodrošināt saderību ar jaunākajām operētājsistēmas versijām un citiem ierīces atjauninājumiem. Tāpat lietotņu atjaunošana ir būtiska drošam darbam ar viedtālruni, jo jaunākās lietotņu versijas bieži ietver arī drošības uzlabojumus. Svarīgi ir regulāri pārbaudīt un instalēt gan viedtālruņa operētājsistēmas, gan izmantoto lietotņu atjauninājumus.

Šogad ir būtiski paplašinājies eParaksts mobile pielietojumu klāsts, savukārt nākamgad būtiski pieaugs arī lietotāju skaits, jo šogad eParaksts mobile tiek plaši integrēts gan privātā, gan publiskā sektora e-pakalpojumos un portālos, tāpēc ir svarīgi, ka lietotāji izmanto jaunāko versiju.

Ērtākai lietotņu jaunāko versiju uzstādīšanai iespējams viedtālruņa iestatījumos noteikt, ka lietotnes atjaunošana notiek automātiski.

Automātisko atjauninājumu uzstādīšanas pamācība:

iOS viedtālruņiem: https://support.apple.com/en-us/HT202180
Android viedtālruņiem: https://support.google.com/googleplay/answer/113412?hl=en

Pateicamies par veiksmīgu sadarbību 2023. gadā! Novēlām mierīgus svētkus un ražīgu eParakstīšanu jaunajā gadā!