PakalpojumiUzņēmumiemPilngadības identifikācija

Pilngadības identifikācija

Personas  pilngadības identifikācija digitālajā vidē

Turpinot uzticamības pakalpojumu attīstību, mēs esam izstrādājuši jaunu e-Identitātes pakalpojumu funkcionalitāti, kas nodrošina personas pilngadības identifikāciju digitālajā vidē. Pandēmijas laikā notiek strauja pakalpojumu pārnese uz digitālo vidi. Tā kā atsevišķu pakalpojumu vai preču iegādei un lietošanai nepieciešams nepārprotami un droši noteikt personas vecumu, mēs bez maksas piedāvājam šādas funkcijas nodrošināšanai nepieciešamo risinājumu.

Kā tas darbojas?

UZŅĒMĒJS

Pakalpojuma sniedzējs savā interneta vietnē integrē iespēju klientiem apliecināt identitāti ar eParaksta rīkiem – eID karti, eParaksts mobile vai eParaksta karti. Integrācijas risinājums ir bez maksas. Saņemot integrācijas pakotni pakalpojuma sniedzējam sadarbībā ar savu izstrādātāju jāveic personas identitātes integrācijas risinājuma ieviešana savā portālā vai interneta veikalā.

KLIENTS

Klients piesakās un bez maksas saņem mobilo lietotni eParaksts mobile vai arī izmanto savu eID karti, ja tajā iekļauts eParaksts. Ienākot pakalpojuma sniedzēja interneta vietnē (portāls, e-veikals), klients autorizējas pakalpojuma saņemšanai vai pirkuma veikšanai, izmantojot savu eParaksts mobile vai eID karti. Autorizējoties tiek noteikts personas vecums un, ja klients atbilst likumā noteiktajai vecuma prasībai, tad pakalpojuma sniedzējs var veikt preču un pakalpojumu pārdošanu konkrētajai personai.

Kā ieviest?

Sazinies ar mums