PakalpojumiUzņēmumiemPilngadības identifikācija

Pilngadības identifikācija

Personas pilngadības identifikācija digitālajā vidē

Turpinot uzticamības pakalpojumu attīstību, esam izstrādājuši jaunu e-Identitātes pakalpojumu funkcionalitāti, kas nodrošina personas pilngadības identifikāciju digitālajā vidē. Tā kā atsevišķu pakalpojumu vai preču iegādei un lietošanai nepieciešams nepārprotami un droši noteikt personas vecumu, LVRTC bez maksas piedāvā šādas funkcijas nodrošināšanai nepieciešamo risinājumu.

Kā tas darbojas?

UZŅĒMĒJS

Pakalpojuma sniedzējs savā interneta vietnē integrē iespēju klientiem apliecināt identitāti ar eParaksta rīkiem – eID karti, eParaksts mobile vai eParaksta karti. Integrācijas risinājums ir bezmaksas. Saņemot integrācijas pakotni pakalpojuma sniedzējam sadarbībā ar savu izstrādātāju jāveic personas identitātes integrācijas risinājuma ieviešana savā portālā vai interneta veikalā.

KLIENTS

Klients piesakās un bez maksas saņem mobilo lietotni eParaksts mobile vai arī izmanto savu eID karti, ja tajā iekļauts eParaksts. Ienākot pakalpojuma sniedzēja interneta vietnē (portāls, e-veikals), klients autorizējas pakalpojuma saņemšanai vai pirkuma veikšanai, izmantojot savu eParaksts mobile vai eID karti. Autorizējoties tiek noteikts personas vecums un, ja klients atbilst likumā noteiktajai vecuma prasībai, tad pakalpojuma sniedzējs var veikt preču un pakalpojumu pārdošanu konkrētajai personai.

Kā ieviest?

Ja jau izmanto e-Identitātes platformu, bet vēlies arī papildus funkcionalitāti ar klientu vecuma noteikšanu, raksti uz vai sazinies ar savu klientu vadītāju.

Šis pakalpojums pieejams tikai juridiskām personām. Saziņas formu lūdzam aizpildīt un datus iesniegt tikai juridisko personu kontaktpersonām. Fiziskas personas iesūtītie dati tiks dzēsti.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, LVRTC informē, ka: 1) Jūsu pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi operatīvi un precīzi atbildēt uz Jūsu jautājumu vai sniegt Jums pakalpojumu; 2) Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, kontaktinformācija: Zemitāna iela 9 k-3, Rīga, Latvija, LV-1012.
Papildu informāciju Jūs varat iegūt LVRTC mājaslapā.

Sazinies ar mums