Novērtē pakalpojumu
PakalpojumiRaidorganizācijāmMērījumi un aprēķini

Mērījumi un aprēķini

Mūsu speciālisti veic dažādus mērījumus un aprēķinus gan uzņēmuma vajadzībām, gan pēc nepieciešamības – arī pēc klientu pieprasījuma.

Mērījumi un aprēķini

  • Mūsu speciālisti veic aprēķinus starp jebkuriem diviem punktiem (antenām) Latvijas teritorijā, lai noteiktu reljefa ietekmi uz pārraides kvalitāti. Lai veiktu aprēķinus un noteiktu iespējamo uztveramību starp divām antenām, nepieciešamas vien abu punktu koordinātas un potenciālo vai esošo antenu augstums.
  • Veicam gan teorētiskos, gan praktiskos uztveršanas mērījumus. Pakalpojums iekļauts cenā esošajiem klientiem, bet to iespējams sniegt arī ieinteresētiem, jauniem klientiem.

Šis pakalpojums pieejams tikai juridiskām personām. Saziņas formu lūdzam aizpildīt un datus iesniegt tikai juridisko personu kontaktpersonām. Fiziskas personas iesūtītie dati tiks dzēsti.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, LVRTC informē, ka: 1) Jūsu pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi operatīvi un precīzi atbildēt uz Jūsu jautājumu vai sniegt Jums pakalpojumu; 2) Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, kontaktinformācija: Zemitāna iela 9 k-3, Rīga, Latvija, LV-1012
Papildu informāciju Jūs varat iegūt LVRTC mājaslapā.

Sazinies ar mums