Novērtē pakalpojumu
PakalpojumiOperatoriemReģionu datu centri

Reģionu datu centri

Mēs nodrošinām Jūsu skaitļošanas un telekomunikācijas aparatūras nepārtrauktu darbību savos datu centros visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam kolokācijas iespējas ik pa 100 kilometriem.

Reģionālie datu centri atrodas LVRTC objektos Latvijas lielākajās pilsētās un ir pieslēgti rezervētam LVRTC maģistrālajam optiskajam datu pārraides tīklam.

  • -Rezervēta no dīzeļģeneratora

    -Maksimālā jauda uz statni ir 2kW

  • -Savienojums ar jebkuru telekomunikācijas operatoru, kura pakalpojumi ir pieejami datu centra objektā

    -Optisko šķiedru ievads līdz statnei

  • -Fiziskā piekļuves kontrole

    -Nodalīta slēdzama datu centra telpa

  • Temperatūras uzturēšana telpā

Šis pakalpojums pieejams tikai juridiskām personām. Saziņas formu lūdzam aizpildīt un datus iesniegt tikai juridisko personu kontaktpersonām. Fiziskas personas iesūtītie dati tiks dzēsti.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, LVRTC informē, ka: 1) Jūsu pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi operatīvi un precīzi atbildēt uz Jūsu jautājumu vai sniegt Jums pakalpojumu; 2) Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, kontaktinformācija: Zemitāna iela 9 k-3, Rīga, Latvija, LV-1012.
Papildu informāciju Jūs varat iegūt LVRTC mājaslapā.

Sazinies ar mums