Novērtē pakalpojumu
PakalpojumiOperatoriemOptisko šķiedru noma

Optisko šķiedru noma

Optisko šķiedru nomas pakalpojumu ietvaros mēs nodrošinām optisko dzīslu savienojumus starp Jūsu izvēlētiem punktiem.

Pakalpojums sniedz Jums brīvību datu pārraides tehnoloģijas izvēlē, tīkla konfigurācijā un tā pārvaldībā, nodrošinot neierobežotas sava datu pārraides tīkla iespējas šobrīd un  attīstību nākotnē (future proof).

LVRTC īpašumā ir plašs augstākās kvalitātes optisko šķiedru tīkls, kas nodrošina savienojumus  starp lielākajām Latvijas pilsētām, lauku teritorijām un visām Latvijas kaimiņvalstīm.

  • Optisko šķiedru risinājumi dod brīvību klientam datu pārraides tehnoloģijas izvēlē, tīkla konfigurācijā un tā pārvaldībā
  • Fiziski nodalīts tīkls, kas netiek koplietots
  • Plašs, rezervēts tīkls ar iespējām izvēlēties dažādus maršrutus. Savienojumi ar visām kaimiņvalstīm
  • Iespējams izvēlēties sev pieņemamāko norēķinu veidu, nomājot pakalpojumus īstermiņā vai ilgtermiņā. Atkarībā no līguma termiņa tiek piemērotas atlaides pakalpojuma nomas maksai
  • Standarta ierīkošanas laiks ir 2 nedēļas
  • Tīkla uzraudzība un klientu serviss 24x7. Bojājumu novēršana 10h laikā no pieteikšanas brīža
  • Vietas iekārtu izvietošanai ar garantētu elektrības pieslēgumu, t.sk. lielākais kolokācijas punkts Baltijā (Rīgas Televīzijas tornis Zaķusalā) 

Papildpakalpojumi:

Šis pakalpojums pieejams tikai juridiskām personām. Saziņas formu lūdzam aizpildīt un datus iesniegt tikai juridisko personu kontaktpersonām. Fiziskas personas iesūtītie dati tiks dzēsti.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, LVRTC informē, ka: 1) Jūsu pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi operatīvi un precīzi atbildēt uz Jūsu jautājumu vai sniegt Jums pakalpojumu; 2) Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, kontaktinformācija: Zemitāna iela 9 k-3, Rīga, Latvija, LV-1012.
Papildu informāciju Jūs varat iegūt LVRTC mājaslapā.

Sazinies ar mums