Novērtē pakalpojumu

Pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijas pakalpojums

Redzot aizvien pieaugošos kiberapdraudējuma riskus, esam izstrādājuši pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijas pakalpojumu, lai mūsu klientiem un jebkuram citam interesentam palīdzētu identificēt un mazināt ar pikšķerēšanas uzbrukumiem saistītos riskus.  

Pikšķerēšanas uzbrukumi ir izplatīta metode, ko kibernoziedznieki izmanto, lai nozagtu sensitīvu informāciju, piemēram, paroles, kredītkaršu informāciju un personisko informāciju.

Šie uzbrukumi bieži parādās kā šķietami leģitīmi e-pasta ziņojumi vai identifikācijas logi, tādējādi darbiniekiem ir grūti tos atšķirt no īstas komunikācijas. 

Mūsu pakalpojums piedāvā visaptverošu pieeju pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijai, kas veidoti  kā reālistiski pikšķerēšanas scenāriji.  Mēs esam gatavi pielāgot pakalpojumu arī Jūsu organizācijas īpašajām vajadzībām, ņemot vērā nozari, organizācijas darbinieku skaitu un esošos drošības protokolus.

Pakalpojums paredzēts Latvijas valsts iestādēm, pašvaldībām, valsts kapitālsabiedrībām un SIA, kur valsts vai pašvaldības īpatsvars ir vismaz 51%.

Pirms pakalpojuma saņemšanas ir iespējams pieteikties pikšķerēšanas simulācijas izmēģinājumam.

Aploksne uz āķa uz sarkana fona. Teksts: lai individuālas kļūdas negāž aizsardzības mūrus!

Pakalpojums ietver:

 • Mūsu pakalpojums sniedz detalizētus pārskatus par mūsu pikšķerēšanas kampaņu efektivitāti, iekļaujot tādus rādītājus kā klikšķu skaits, atbildes reakcijas rādītājus un kopējo riska pakāpi.

   

  Pēc simulācijas beigām tiek apkopoti dati, par e-pasta lietotājiem un to aktivitātēm, izsūtītajiem un atvērtajiem e-pastiem, ievadītājiem datiem, kā arī par lietotājiem, kuri ir veiksmīgi ziņojuši par pikšķerēšanas mēģinājumu, u.c. saistīto informāciju


  Jūs varēsiet izmantot šos datus, lai uzlabotu organizācijas
  kiberdrošību un darbinieku noturību pret pikšķerēšanas uzbrukumiem.
   

 • Mēs veidojam pielāgotas pikšķerēšanas kampaņas, ņemot vērā jūsu organizācijas vajadzības. Pikšķerēšanas kampaņas ietvaros tiks izveidotas pielāgotas e-pasta veidnes un tīmekļvietnes galvenās lapas, kas atdarina reālus pikšķerēšanas uzbrukumus.

Pikšķerēšanas simulācijas pakalpojums*

 • Kampaņas ietvaros iespējams izsūtīt līdz 2000 e-pasta sūtījumiem
 • Tiek nodrošinātas piecas e-pasta veidnes un ar tām saistītas tīmekļvietnes lapas pikšķerēšanas datu ievadei, ar iespēju izveidot papildu veidnes.
 • Papildu veidnes tiek izveidotas 45 dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas, iespējams izveidot līdz 6 veidnēm gadā.
 • Pakalpojums ir pieejams 12 mēnešus ar izmantošanas biežumu reizi mēnesī
 • Pikšķerēšanas simulācijas darbības laiks sākot no divām nedēļām, bet ne ilgāk par 12 mēnešiem
* pakalpojuma maksa tiek noteikta pēc individuālās tāmes, vienojoties ar pakalpojuma saņēmēju.

Izmēģinājuma periods

 • Kampaņas ietvaros iespējams izsūtīt līdz 300 e-pasta sūtījumiem
 • Tiek nodrošinātas trīs e-pasta veidnes un ar tām saistītas tīmekļvietnes lapas pikšķerēšanas datu ievadei
 • Pakalpojuma izmēģinājums pieejams ne biežāk kā reizi 12 mēnešos
 • Pikšķerēšanas izmēģinājuma simulācijas darbības laiks ir līdz divām nedēļām
 • Lietotāju ievadītās piekļuves paroles atskaitē pasūtītājam tiek maskētas ar “*” simbolu un tikai daļēji uzrādītas.

Ieguvumi:

 • Pakalpojums tiek nodrošināts pilnīgi attālinātā režīmā ar mākoņresursu palīdzību. Aģentu, sistēmu, platformu uzstādīšana pie klienta nav nepieciešama. 

 • Ar pikšķerēšanas simulācijas palīdzību tiek veicināta darbinieku modrība pret potenciālajiem draudiem, lai palīdzētu jūsu darbiniekiem atpazīt pikšķerēšanas uzbrukumus un pareizi reaģēt uz tiem. 

 • Mēs piedāvājam pakalpojuma uzraudzību, testēšanu un analīzi, lai veicinātu jūsu organizācijas aizsardzību pret mainīgiem pikšķerēšanas draudiem un laicīgi identificētu jaunus riskus un ievainojamības.

   

  Mūsu pikšķerēšanas simulācijas pakalpojums ir būtisks rīks jebkurai organizācijai, kas vēlas uzlabot savu kiberdrošību. Identificējot un mazinot ar pikšķerēšanas uzbrukumiem saistītos riskus, mēs varam palīdzēt jūsu organizācijai izvairīties no organizācijas datu noplūdes, finanšu un reputācijas kaitējuma, ko var izraisīt veiksmīgs uzbrukums.  

Pikšķerēšānas simulācijas pakalpojuma noteikumi

 • – Pakalpojums tiek nodrošināts valsts un pašvaldību organizācijām un to juridiskajām sabiedrībām (kur valsts un pašvaldībai ir 51%);

   

  – Pakalpojums pieejams tikai Latvijas IP adrešu segmentā;

   

  – Pakalpojumam iespējams pieteikties, aizpildot pieteikuma veidni;

   

  – Pakalpojuma maksa tiek noteikta pēc individuālās tāmes, vienojoties ar pakalpojuma saņēmēju.

 • – Pakalpojuma vajadzībām klients sagatavo e-pasta adrešu katalogu, uz kuriem tiks veikta pikšķerēšanas simulācija.  E-pasta adrešu katalogu var iesūtīt CSV/XLSX/TXT formātos pēc līguma parakstīšanas;

   

  – Veiksmīgākai uzbrukuma simulācijai organizācija iekļauj LVRTC dotos datus (e-pasta adresi, tīmekļvietnes adresi un citu informāciju) savu e-pasta drošības risinājumu baltajā sarakstā, lai klienta drošības sistēmas atļautu plānoto pikšķerēšanas simulāciju.

 • – Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, pakalpojuma noteikumu piekrišanas un attālinātā līguma parakstīšanas pakalpojums tiek izveidots un realizēts 7 darba dienu laikā;

   

  – Pēc simulācijas beigām tiek apkopoti dati, par e-pasta lietotājiem un to aktivitātēm, izsūtītajiem un atvērtajiem e-pastiem, ievadītājiem datiem, kā arī par lietotājiem, kuri ir veiksmīgi ziņojuši par pikšķerēšanas mēģinājumu, u.c. saistīto informāciju

   

  – Piecu dienu laikā pēc pikšķerēšanas simulācijas klientam tiek iesniegta pikšķerēšanas simulācijas atskaite uz reģistrācijas formā norādīto e-pasta adresi;

   

  – Pēc klienta apstiprinājuma par saņemto atskaiti, vai, ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā pēc atskaites izsūtīšanas, visi dati par simulāciju tiek dzēsti no LVRTC pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijas sistēmas. Datu atgūšana nav iespējama.

LVRTC vēlas turpināt nodrošināt efektīvu pikšķerēšanas simulācijas pakalpojumu, kas pielāgots katras organizācijas vajadzībām. Lai to nodrošinātu, mēs novērtējam atgriezenisko saiti, ko saņemam no mūsu klientiem. Aizpildi anketu šeit

Lai pieteiktos pakalpojumam, lūdzam aizpildīt pieteikuma veidni