Redzot aizvien pieaugošos kiberapdraudējuma riskus, esam izstrādājuši pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijas pakalpojumu, lai mūsu klientiem un jebkuram citam interesentam palīdzētu identificēt un mazināt ar pikšķerēšanas uzbrukumiem saistītos riskus.
Pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijas pakalpojums
Pikšķerēšanas uzbrukumi ir izplatīta metode, ko kibernoziedznieki izmanto, lai nozagtu sensitīvu informāciju, piemēram, paroles, kredītkaršu informāciju un personisko informāciju.
Šie uzbrukumi bieži parādās kā šķietami leģitīmi e-pasta ziņojumi vai identifikācijas logi, tādējādi darbiniekiem ir grūti tos atšķirt no īstas komunikācijas.
Mūsu pakalpojums piedāvā visaptverošu pieeju pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijai, kas veidoti kā reālistiski pikšķerēšanas scenāriji. Mēs esam gatavi pielāgot pakalpojumu arī Jūsu organizācijas īpašajām vajadzībām, ņemot vērā nozari, organizācijas darbinieku skaitu un esošos drošības protokolus.

Pakalpojums tiek nodrošināts bez maksas reizi sešos mēnešos ar iespēju par maksu pakalpojumu saņemt arī biežāk, sazinoties ar mums. Pakalpojums paredzēts Latvijas valsts iestādēm, pašvaldībām, valsts kapitālsabiedrībām un SIA, kur valsts vai pašvaldības īpatsvars ir vismaz 51%. Kampaņas ietvaros iespējams izsūtīt līdz 200 e-pasta sūtījumiem. Ja organizācijā ir vairāk darbinieku, iesakām adresātu sarakstu veidot tā, lai katrs organizācijas departaments saņem proporcionālu pikšķerēšanas e-pasta skaitu.
Pakalpojums ietver:
-
Mēs veidojam pielāgotas pikšķerēšanas kampaņas, ņemot vērā jūsu organizācijas vajadzības. Pikšķerēšanas kampaņas ietvaros tiks izveidotas pielāgotas e-pasta veidnes un tīmekļvietnes galvenās lapas, kas atdarina reālus pikšķerēšanas uzbrukumus. Jums ir iespēja izvēlēties no četrām gatavām e-pasta veidnēm un galvenajām lapām.
-
Mūsu pakalpojums sniedz detalizētus pārskatus par mūsu pikšķerēšanas kampaņu efektivitāti, iekļaujot tādus rādītājus kā klikšķu skaits, atbildes reakcijas rādītājus un kopējo riska pakāpi. Jūs varēsiet izmantot šos datus, lai uzlabotu organizācijas kiberdrošību un darbinieku noturību pret pikšķerēšanas uzbrukumiem.
Ieguvumi:
-
Pakalpojums tiek nodrošināts pilnīgi attālinātā režīmā ar mākoņresursu palīdzību. Aģentu, sistēmu, platformu uzstādīšana pie klienta nav nepieciešama.
-
Ar pikšķerēšanas simulācijas palīdzību tiek veicināta darbinieku modrība pret potenciālajiem draudiem, lai palīdzētu jūsu darbiniekiem atpazīt pikšķerēšanas uzbrukumus un pareizi reaģēt uz tiem.
-
Mēs piedāvājam pakalpojuma uzraudzību, testēšanu un analīzi, lai veicinātu jūsu organizācijas aizsardzību pret mainīgiem pikšķerēšanas draudiem un laicīgi identificētu jaunus riskus un ievainojamības. Pakalpojums ir pieejams bez maksas reizi sešos mēnešos ar iespēju par maksu pakalpojumu saņemt arī biežāk.
Mūsu pikšķerēšanas simulācijas pakalpojums ir būtisks rīks jebkurai organizācijai, kas vēlas uzlabot savu kiberdrošību. Identificējot un mazinot ar pikšķerēšanas uzbrukumiem saistītos riskus, mēs varam palīdzēt jūsu organizācijai izvairīties no organizācijas datu noplūdes, finanšu un reputācijas kaitējuma, ko var izraisīt veiksmīgs uzbrukums.
Pikšķerēšānas simulācijas pakalpojuma nosacījumi
-
– Pakalpojums tiek nodrošināts valsts un pašvaldību organizācijām un to juridiskajām sabiedrībām (kur valsts un pašvaldībai ir 51%) pilnībā bez maksas;
– Pakalpojums pieejams tikai Latvijas IP adrešu segmentā;
– Pakalpojuma bezmaksas izmantošana ir pieejama reizi 6 mēnešos;
– Pakalpojuma vajadzībām tiek nodrošinātas četras e-pasta veidnes un ar tām saistītas tīmekļvietnes lapas pikšķerēšanas datu ievadei.
-
– Pakalpojuma vajadzībām klients sagatavo e-pasta adrešu katalogu (līdz 200 e-pasta adresēm), uz kuriem tiks veikta pikšķerēšanās simulācija. E-pasta adrešu katalogu var iesūtīt CSV/XLSX/TXT formātos pēc līguma parakstīšanas;
– Veiksmīgākai uzbrukuma simulācijai organizācija iekļauj LVRTC dotos datus (e-pasta adresi, tīmekļvietnes adresi un citu informāciju) savu e-pasta drošības risinājumu baltajā sarakstā, lai klienta drošības sistēmas atļautu plānoto pikšķerēšanas simulāciju.
-
– Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, pakalpojuma noteikumu piekrišanas un attālinātā līguma parakstīšanas pakalpojums tiek izveidots un realizēts 7 darba dienu laikā;
– Simulācijas darbības laiks ir līdz divām kalendārajām nedēļām, pēc kurām simulācija tiek apturēta un tiek apkopoti dati par: lietotājiem un to aktivitātēm, izsūtītajiem un atvērtajiem e-pastiem, ievadītājiem datiem, kā arī par lietotājiem, kuri ir veiksmīgi ziņojuši par pikšķerēšanas mēģinājumu, kā arī cita saistītā informācija;
– Pēc simulācijas beigām 5 darba dienu laikā tiek izveidota atskaite un iesniegta klientam uz reģistrācijas formā norādīto e-pasta adresi;
– Pēc klienta apstiprinājuma par saņemto atskaiti, vai, ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā pēc atskaites izsūtīšanas, visi dati par simulāciju tiek dzēsti no LVRTC pikšķerēšanas uzbrukuma simulācijas sistēmas. Datu atgūšana nav iespējama.