JaunumiTurpmāk LVRTC vadīs Ģirts Ozols

Turpmāk LVRTC vadīs Ģirts Ozols

Sākot no šī gada 27.novembra VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (turpmāk – LVRTC) valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Edmunds Beļskis. Turpmāk viņš vadīs AS “Latvijas Valsts meži” padomi. Par LVRTC valdes priekšsēdētāju pirmdien, 29.novembrī, ir iecelts LVRTC  valdes loceklis Ģirts Ozols, kurš LVRTC strādā kopš 2016.gada un ir pildījis gan Komercdirektora pienākumus, gan no 2019.gada aprīļa līdz 2019.gada 2.septembrim bijis valdes priekšsēdētājs, bet pēc tam – valdes loceklis.

“Divu gadu laikā LVRTC ir izdevies īstenot būtiskas korporatīvās pārvaldības izmaiņas, stiprināt komandu, uzlabot un padarīt pārskatāmākus gan biznesa procesus, gan sadarbību ar partneriem, uzraugošajām institūcijām un klientiem. Pērn uzņēmums ir sasniedzis vēsturiski lielāko apgrozījumu un šī gada prognozes liecina, ka arī 2021.gads būs strādāts godam. LVRTC ir arī atguvis lielā uzņēmuma statusu, kas apliecina, ka uzņēmuma vadība ritējusi roku rokā ar izaugsmi, attīstību, jaunu tehnoloģiju un zinātību apgūšanu un ieviešanu. Pandēmijas laikā LVRTC ir bijis stabils balsts gan valsts digitālās transformācijas procesos, gan telekomunikāciju operatoriem, kuru prasības pret datu pārraides ātrumiem strauji pieauga, gan iedzīvotājiem, kuri tieši šajā laikā uzsāka eParaksta lietošanu. Komandas darbs ir bijis veiksmīgs un arī turpmāk novēlu LVRTC darbos un pakalpojumos stiprināt  reputāciju un cieņu klientu un sadarbības partneru vidū,” uzsver Edmunds Beļskis.

“Padome ciena un novērtē Edmunda Beļska lēmumu atstāt valdes priekšsēdētāja amatu, lai pieņemtu jaunus izaicinājumus valstij nozīmīgā kapitālsabiedrībā. Darbs Padomē nav savienojams ar valdes priekšsēdētāja amatu ne vien interešu konflikta dēļ, bet arī tādēļ, ka abi amati paģēr gan 24/7 atbildību, gan laiku un padziļinātu izpratni par biznesa procesiem un tehnoloģijām. LVRTC sniegto pakalpojumu nozīmīgums gan valsts pārvaldē, gan komercsektorā pieaug. Uzņēmums  īsteno virkni stratēģisku projektu, kas veiksmīgi un rūpīgi jāturpina arī turpmāk. Padome izsaka pateicību Edmundam Beļskim par līdzšinējo veikumu, augsto atbildības līmeni un iniciatīvu, kas sekmējusi pozitīvas pārmaiņas un LVRTC izaugsmi, kā arī vēl panākumus “Latvijas Valsts meži” padomes priekšsēdētaja amatā,” norāda LVRTC padomes priekšsēdētājs Aldis Greitāns.

Ģ.Ozols ir pierādījis sevi kā spējīgu vadītāju un nozares profesionāli, ir iesaistījies visu stratēģisko projektu norisē, pārzina gan LVRTC klientus, gan biznesa procesus, gan tehnoloģiskās platformas, turklāt vadījis LVRTC pārmaiņu laikā pirms diviem gadiem, kamēr notika valdes amatu konkurss. Par teicamo darbu vairāku valsts nozīmes projektu īstenošanā 2018.gadā saņēmis Ministru prezidenta pateicības rakstu “Par ieguldījumu valsts mēroga elektronisko sakaru projektu pārvaldībā” un Aizsardzības ministrijas pateicību “Par veiksmīgu sadarbību un atbalstu Latvijas valsts aizsardzības mērķu īstenošanā”.

Tuvākajā laikā tiks izsludināts valdes locekļa amata konkurss.