JaunumiPieslēdzies starptautiskajam pilsētplānošanas pasākumam MadCity Riga 2021

Pieslēdzies starptautiskajam pilsētplānošanas pasākumam MadCity Riga 2021

Jau piekto gadu Rīgā notiek starptautiskais pilsētplānošanas pasākums MadCity Rīga 2021. Šogad tas notiek 29. un 30. septembrī klātienē Spīķeru koncertzālē. MadCity galvenā tēma ir “Rīga / Daugava 2026”. Uzmanības lokā – Daugavas krastmala un ilgtermiņa mērķis – padarīt to par vietu, ko iemīļojuši vietējie un kas patīk arī tūristiem, par interesantāko krastmalu Ziemeļeiropā.

Kā katru gadu, pasākuma pirmā diena veltīta lekcijām un diskusijām, padziļināti skatot jautājumus, kas saistīti ar Rīgas mobilitāti nākotnē, dažādu iestāžu un uzņēmumu sadarbību, kā arī iedzīvotāju līdzdalību. Izklāstīsim arī pasaules tendences mobilitātē, ūdensmalu izmantošanā un sabiedrības iesaistē.

29. septembrī no plkst. 14.00 sesijā “Krastmalas attīstības projekti” piedalīsies arī VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs valdes loceklis Mariss Mežgals ar prezentāciju “Augstākais tornis Eiropas Savienībā – 368 metri nacionālā lepnuma”.

Pieslēdzies tiešsaistē, atbalsti un seko līdzi lekcijām un diskusijām vietnē – http://straume.lmt.lv/lv/konferences/konferences/mad-city/1072756 un MadCity Riga 2021 Facebook lapā.