JaunumiPadarām mūsu vērtības pamanāmākas – LVRTC maina vizuālo identitāti

Padarām mūsu vērtības pamanāmākas – LVRTC maina vizuālo identitāti

LVRTC uzsācis pāreju uz jaunu vizuālo identitāti. Jaunais logotips un korporatīvā identitāte ir vienkāršota un modernizēta līdzšinējā zīmola versija. Krāsu palete pozicionē LVRTC kā nacionālu uzņēmumu, izceļot tā dinamisko attīstību un pārmaiņas, ko piedzīvo gan tehnoloģiju nozare, gan pats uzņēmums.

“Vizuālās identitātes maiņa lielos un vēstures bagātos uzņēmumos nekad nav pašmērķis, bet gan loģiskas izaugsmes solis. LVRTC ir viens no vecākajiem valsts uzņēmumiem, turklāt vienīgais tehnoloģiju uzņēmums, kas simtprocentīgi pieder valstij.  Jaunās vizuālās pārmaiņas simbolizē vērtības un stabilitāti, ko sniedz uzņēmuma ilggadējā pieredze. Tajā pašā laikā digitālā transformācija devusi pavisam citus tempus mūsu pakalpojumu un kompetenču attīstībai,” norāda LVRTC valdes priekšsēdētājs Edmunds Beļskis.

LVRTC vizuālo identitāti maina laikā, kad notiek aktīva tehnoloģiskā pilnveide, kas vērsta uz inovatīviem, drošiem un ilgtspējīgiem pakalpojumiem. Jauno logotipu ārējā komunikācijā uzņēmums sāks izmantot jau šomēnes, pakāpeniski veicot vizuālo elementu nomaiņu visās struktūrvienībās, klientiem un darbiniekiem pieejamajās interneta platformās. LVRTC klienti jau decembrī var apmeklēt jauno LVRTC interneta vietni lvrtc.lv . Paredzams, ka vizuālās identitātes nomaiņa ilgs līdz nākamā gada vidum.

LVRTC ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas nodrošina telekomunikāciju risinājumus lielākajiem mobilo sakaru, interneta un telekomunikāciju operatoriem, kā arī valsts institūcijām un komersantiem. LVRTC ir arī galvenais radiofonijas un televīzijas programmu zemes apraides tīkla operators valstī. Uzņēmums nodrošina  e-Paraksta un e-Identitātes pakalpojumus, kā arī datu centru un kiberaizsardzības pakalpojumus.