JaunumiLVRTC valdes locekļa amata pienākumus no 1. janvāra pildīs Evijs Taube

LVRTC valdes locekļa amata pienākumus no 1. janvāra pildīs Evijs Taube

Šī gada 29. decembrī LVRTC padome ir ievēlējusi Tehnoloģiju departamenta direktoru Eviju Taubi par LVRTC valdes locekļa pienākumu izpildītāju. Šāds lēmums pieņemts, jo šī gada izskaņā darbu LVRTC valdē pārtrauc valdes loceklis Mariss Mežgals. Evijs Taube valdes locekļa amatā stāsies no 2022. gada 1. janvāra un pildīs to līdz valdes locekļu amata konkursa noslēgumam, kas paredzams 2022. gada pirmajā pusē.

Kā ziņots iepriekš, 2021. gada 26. novembrī darbu LVRTC pārtrauca valdes priekšsēdētājs Edmunds Beļskis un valdes priekšsēdētāja amatā 29. novembrī tika ievēlēts Ģirts Ozols, kurš pirms tam pildīja valdes locekļa amatu. Uz divu valdes locekļu amatu vietām tiks izsludināts publisks konkurss.

Evijs Taube LVRTC strādā kopš 2019.gada un ir bijis gan Infrastruktūras, gan Tehnoloģiju departamenta direktors. Evijam Taubem ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze IKT nozarē gan mākoņdatošanas, gan datu bāžu un IS sistēmu ieviešanas un pārvaldības jomā, gan projektu un komandu vadībā lielāko Baltijas uzņēmumu IT risinājumu ieviešanā. Evijs Taube ir ieguvis maģistra grādu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā, kā arī maģistra grādu elektrosakaru zinātnē.

Evijs Taube ir viens no Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas dibinātājiem, kā arī pašlaik ir Latvijas Interneta asociācijas valdes loceklis.