JaunumiLVRTC iekļūst pievilcīgāko darba devēju Top 20

LVRTC iekļūst pievilcīgāko darba devēju Top 20

Viens no LVRTC mērķiem ir kļūt par savas nozares TOP darba devēju, tādēļ šogad pirmo reizi piedalījāmies Kantar Latvia veiktajā darba devēja tēla pētījumā. Rezultātā iekļuvām pievilcīgāko darba devēju Top 20, ko minējuši strādājošie un studenti.

Pētījuma rezultāti atklāj, ka 29% strādājošo apsvērtu iespēju strādāt mūsu uzņēmumā, bet studentu vidū darbu LVRTC apsvērtu pat 41% aptaujāto, ja uzņēmums varētu piedāvāt darba vietu, kas atbilst specialitātei. Tikmēr IT specialitāšu studentu vidū iespēju strādāt LVRTC apsver katrs trešais (33%). Starp aptaujas dalībniekiem bija arī strādājošie un studenti, kuri LVRTC norādījuši kā darba devēju, pie kura strādātu vislabprātāk.

Respondentu sniegtajos komentāros redzam, ka mūsu stiprās puses ir LVRTC kā darba devēja radītā drošības un stabilitātes sajūta, tāpat interesants un daudzveidīgs darba saturs, savukārt studentu vidū novērtēta arī brīva un draudzīga atmosfēru un priekšstats par LVRTC kā atpazīstamu, spēcīgu zīmolu.

LVRTC valdes priekšsēdētājs Ģirts Ozols par iegūto atzinību saka: “Noteikti akcentējams ir LVRTC vērtējums studentu auditorijā kā mūsdienīgam un atvērtam uzņēmumam. LVRTC valde ir gandarīta, ka mūsu komandas centieni uzņēmuma zīmola stiprināšanā IKT nozarē, kā arī pēdējo 2 gadu aktivitātes darba ņēmēju tirgū ir vainagojušās ar skaidru vērtējumu – uzsāktais ir jāturpina!”