JaunumiLepojamies ar Lintera balvas laureātiem – mūsu kolēģiem

Lepojamies ar Lintera balvas laureātiem – mūsu kolēģiem

LVRTC vienmēr ir apvienojis tehniski radošas un izcilas personības. Mūsu darbinieku profesionālā degsme un iniciatīva kaldinājusi uzņēmuma un visas IKT nozares sasniegumus.

Pirms valsts svētkiem  tika godināti Jāņa Lintera fonda 2022. gada apbalvojuma laureāti, tostarp divi mūsu ilggadēji kolēģi – Kārlis Siliņš un Dzintars Bušs.

Dzintars LVRTC strādā vairāk kā 30 gadus. Dzintara darba pienākumi visas karjeras laikā cieši saistīti ar uzņēmuma veiktajām tehnoloģiskajām pārmaiņām, pakāpeniski aizstājot esošo infrastruktūru ar jaunākām un inovatīvākam iekārtām un risinājumiem. Dzintars šobrīd ir viens no zinošākajiem uzņēmuma speciālistiem DVB-T, FM un RRL translācijas jomā, antenu un AF tehnoloģijās, un pastāvīgi seko līdzi tehnoloģiju attīstībai. Dzintars Bušs ir ieguvis lielu un unikālu pieredzi savā darbības sfērā, ko labprāt nodod saviem kolēģiem.  Kārlis Siliņš LVRTC komandai pievienojās 2012.gadā kā vadošais projektu vadītājs, bet sešus gadus vēlāk kļuva par ePakalpojumu daļas vadītāju.

Kārļa Siliņa vadībā tikuši attīstīti un ieviesti šobrīd plaši lietojami, ērti un droši uzticamības pakalpojumu risinājumi, tostarp mobilā lietotne eParaksts mobile, ko lieto jau vairāk nekā 300 000 iedzīvotāju. K. Siliņš ir viens no zinošākajiem  IKT speciālistiem un ar iniciatīvu iesaistās un virza jaunu tehnoloģisku risinājumu attīstību, kas ne viens stiprina Latvijas IKT drošību, bet arī rada stabilu pamatu inovatīvu risinājumu attīstībai.