Darbs LVRTCDarbs LVRTC aizrauj

Darbs LVRTC aizrauj

Eva Bērziņa-Zommere

Eva Bērziņa-Zommere

Personāla attīstības daļas vadītāja

“Daudziem mūsu jaunākajiem kolēģiem nereti jau pirmajās darba dienās ir patiess pārsteigums par visaptverošo LVRTC sniegto pakalpojumu un īstenoto projektu vērienu! Mūsdienīgi un jaudīgi datu centri, nacionālās e-Identitātes rīki, eParaksts, optiskās šķiedras tīkls visā valstī, torņi un masti, kas jau sen vairs nenodrošina tikai radio un televīzijas apraidi, kiberaizsardzības risinājumi, ko LVRTC nodrošina valsts sektoram – pēdējo desmit gadu laikā tie ir bagātinājuši LVRTC darbības lauku, ļaujot no uzņēmuma, kas gadu desmitiem bijusi tikai apraides un telekomunikāciju inženieru darba vieta, kļūt par iekārojamu darba devēju arī programmētājiem, IT drošības speciālistiem, datu centru ekspertiem, optikas metinātājiem un tīklu arhitektiem, ambīciju pilniem projektu vadītājiem, rūpīgiem finansistiem un skrupuloziem juristiem,” skaidro LVRTC Personāla attīstības daļas vadītāja Eva Bērziņa – Zommere.

LVRTC strādā gandrīz 270 darbinieki. Lielākajai daļai no tiem ir divdesmit un vairāk gadu darba stāžs uzņēmumā. Ir arī darbinieki, kuri visu darba mūžu nostrādājuši LVRTC un viņu darba stāžs vienīgajā darba vietā sasniedz un pārsniedz 40 gadus. Tomēr ik gadu uzņēmumam pievienojas ap 30 jauni kolēģi, gan speciālisti, kam jau uzkrāts pieredzes portfolio, gan absolventi, kas LVRTC bijuši praksē, iepazinuši uzņēmumu un jau kļuvuši par daļu komandas. Pērn veiktā darbinieku aptauja atklāj, ka 65% LVRTC darbinieku noteikti rekomendētu savu darba devēju draugiem, paziņām un 72% LVRTC darbinieku atkārtoti noteikti pieteiktos darbā uzņēmumā.

Tas nozīmē, ka darbs LVRTC speciālistiem patīk! Kāpēc?

“Sarunās gan ar gados pieredzējušiem, gan jauniem darbiniekiem esam identificējuši tipiskākos daba vides aspektus, ko kolēģi labprāt un ar lepnumu piemin, runājot par savu darbu LVRTC,” skaidro E.Bērziņa-Zommere. “Pirmkārt, tas, protams ir kolektīvs, komandas gars un mikrovide gan struktūrvienībā, gan uzņēmumā kopumā. Tam seko valstiska mēroga tehnoloģiski risinājumi, vērienīga infrastruktūra, aizraujoši risinājumi un inovācijas, kuru radīšanā darbinieki tiek iesaistīti, kā arī iespēja plānot un veidot karjeru uzņēmumā,” uzsver Bērziņa-Zommere.