Paziņojumi

Arhīvs

PrevNovember 2015Next
P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Noskaidrots akcijas "Paraksties virtuāli - ceļo reāli!" uzvarētājs

27.12.2011

Šodien, VAS LVRTC Ērgļu ielā 7 notika izloze, kurā tika noskaidrota persona, kas piedaloties akcijā "Paraksties virtuāli - ceļo reāli!" ir laimējusi ceļojumu 2500LVL divām personām uz pašu izvēlētu galamērķi.

Ceļojumu ir laimējusi Valērija Jaunrodziņa. Lūdzam laimīgo uzvarētāju sazināties ar LVRTC, rakstot uz e-pasta adresi eparaksts@eparaksts.lv un norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, arī līguma par sertifikācijas pakalpojumiem (noslēgts iegādājoties parakstīšanas reizi) numuru.

vairāk info

Izstrādāti scenāriji zemes ciparu TV programmu izplatīšanai sākot no 2014.gada

08.12.2011

Satiksmes ministrija ir sagatavojusi koncepcijas projektu un modeļus zemes ciparu televīzijas programmu izplatīšanai no 2014.gada, kad beidzas SIA „Lattelecom” tiesības nodrošināt ciparu televīzijas apraidi.

vairāk info

Tikai 6% interneta lietotāju saziņā ar valsts un pašvaldību iestādēm izmantojuši eParakstu

01.12.2011

Socioloģisko pētījumu centra SKDS veiktā aptauja atklāj, ka pēdējā gada laikā 62% interneta lietotāju internetā ir meklējuši informāciju par valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumiem, taču tikai 6% ar iestādēm sazinājušies dokumentus parakstot ar drošu elektronisko parakstu, informē droša elektroniskā paraksta pakalpojuma sniedzējs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs(turpmākLVRTC).

vairāk info

Virtuālais eParaksts popularitātes ziņā apsteidz savu priekšgājēju

28.11.2011

Socioloģisko pētījumu centra SKDS veiktā aktīvo interneta lietotāju aptauja atklāj, ka šogad februārī ieviestais drošs virtuālais elektroniskais paraksts ir salīdzinoši populārāks nekā priekšgājējs - jau 2006.gadā ieviestais elektroniskais paraksts viedkartē. Gandrīz puse aptaujāto aktīvo interneta un eParaksta lietotāju atzinuši, kas lieto virtuālo eParakstu, un tikai piektdaļa atzina, ka izmanto elektronisko parakstu viedkartē. 2% aptaujāto norādījuši, ka izmanto abus elektroniskā paraksta veidus, bet pārējie nav varējuši vai vēlējušies sniegt atbildi.Personu, kas pieteikušās virtuālajam eParakstam pašlaik ir par pusotru tūkstoti vairāk nekā viedkartes eParaksta lietotāju, informē droša elektroniskā paraksta pakalpojuma sniedzējs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmāk - LVRTC).

vairāk info

Naksnīgu izgaismoto Rīgu no 97m augstuma apskatījuši gandrīz 3500 cilvēku

21.11.2011

Gaismas festivāla "Staro Rīga 2011" laikā Rīgas radio un televīzijas torņa skatu laukumu Zaķusalā apmeklējuši gandrīz 3500 viesi. „Iespēja redzēt izgaismotu naksnīgo Rīgu ir unikāla un arī  laika apstākļi un līdz ar to arī redzamība no skatu laukuma festivāla dienās bija novembrim necerēti laba. Daudzi apmeklētāji pat vairākas dienas pēc kārtas viesojās tornī, izmantojot iespēju apskatīt galvaspilsētu gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā,” stāsta gide Juzefa Skudra.

vairāk info

Gaismas festivāla laikā no Zaķusalas torņa skatu laukuma varēs vērot izgaismotās Rīgas stāstu

Piedaloties gaismas festivālā „Staro Rīga 2011”, arī Rīgas radio un televīzijas tornim tiks ieslēgts īpašais svētku apgaismojums, bet festivāla viesiempiedāvāta iespēja apskatīt naksnīgo un izgaismoto Rīgu no 97m augstuma, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

vairāk info

Balsošanai mājās iespējams pieteikties arī elektroniski

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC), atsaucoties uz Centrālo vēlēšanu komisiju (turpmākCVK), informē, ka personas, kas veselības stāvokļa dēļ nevarēs nobalsot vēlēšanu iecirknī, no 7.septembra balsošanai savā atrašanās vietā varēs pieteikties arī elektroniski, iesniegumu parakstot ar drošu eParakstu un sūtot to uz savu pašvaldību.

vairāk info

eParaksta lietošana kļūst lietotājam draudzīgāka

No pirmdienas, 19.septembra, dokumentu parakstīšana ar drošu virtuālo eParakstu un to lietošana kļūs vēl vienkāršāka un lietotājiem draudzīga. Turpmāk būs iespējams parakstīt un ērti izmantot arī Latvijā un citur pasaulē plaši pielietotu dokumentu formātu – PDF, informē Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC).

vairāk info

Valsts pārvaldes atvērto durvju dienā iespējams apmeklēt arī LVRTC

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām 2011.gada 25.novembrī visā Latvijā organizē Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem.

vairāk info

EK apstiprina Latvijas ātrdarbīga platjoslas interneta izveides valsts atbalsta programmu

Šā gada 9.novembrī Eiropas Komisija apstiprināja 71,5 miljonu latu vērtu valsts atbalsta programmu platjoslas tīkla infrastruktūras izveidei Latvijā - „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīkls lauku teritorijām”.

vairāk info