Paziņojumi

Arhīvs

PrevSeptember 2015Next
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Gaismas festivāla laikā no Zaķusalas torņa skatu laukuma varēs vērot izgaismotās Rīgas stāstu

Piedaloties gaismas festivālā „Staro Rīga 2011”, arī Rīgas radio un televīzijas tornim tiks ieslēgts īpašais svētku apgaismojums, bet festivāla viesiempiedāvāta iespēja apskatīt naksnīgo un izgaismoto Rīgu no 97m augstuma, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

vairāk info

Balsošanai mājās iespējams pieteikties arī elektroniski

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC), atsaucoties uz Centrālo vēlēšanu komisiju (turpmākCVK), informē, ka personas, kas veselības stāvokļa dēļ nevarēs nobalsot vēlēšanu iecirknī, no 7.septembra balsošanai savā atrašanās vietā varēs pieteikties arī elektroniski, iesniegumu parakstot ar drošu eParakstu un sūtot to uz savu pašvaldību.

vairāk info

eParaksta lietošana kļūst lietotājam draudzīgāka

No pirmdienas, 19.septembra, dokumentu parakstīšana ar drošu virtuālo eParakstu un to lietošana kļūs vēl vienkāršāka un lietotājiem draudzīga. Turpmāk būs iespējams parakstīt un ērti izmantot arī Latvijā un citur pasaulē plaši pielietotu dokumentu formātu – PDF, informē Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC).

vairāk info

Valsts pārvaldes atvērto durvju dienā iespējams apmeklēt arī LVRTC

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām 2011.gada 25.novembrī visā Latvijā organizē Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem.

vairāk info

EK apstiprina Latvijas ātrdarbīga platjoslas interneta izveides valsts atbalsta programmu

Šā gada 9.novembrī Eiropas Komisija apstiprināja 71,5 miljonu latu vērtu valsts atbalsta programmu platjoslas tīkla infrastruktūras izveidei Latvijā - „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīkls lauku teritorijām”.

vairāk info

Saeima atbalsta Personu apliecinošu dokumentu likumprojektu

13.10.2011

Šodien Saeima otrajā lasījumā atbalstījusi jauno Personu apliecinošu dokumentu likumprojektu, kas paredz no 2012.gada 1.janvāra ieviest elektroniskās identifikācijas kartes (turpmāk - eID). ziņots iepriekš, eID sertifikāciju veiks Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmāk - LVRTC) , nodrošinot eID karšu autentifikācijas un e-paraksta lietošanas līdzekļus.

vairāk info

Vēl nedēļu Zaķusalas TV torņa skatu laukums būs atvērts līdz pat astoņiem vakarā

23.09.2011

Vēl tikai nedēļu, līdz 1.oktobrimRīgas radio un televīzijas torņa publiski pieejamais  skatu laukums darbosies vasaras režīmā. Tas nozīmē, ka apmeklētājiem  līdz pat plkst.20.00 būs iespēja no skatu laukuma vērot rudenīgo Rīgu, gājputnu kāšus virs pilsētas un saulrietu. Pēc tam Zaķusalas torņa skatu laukums būs atvērts tradicionālajā rudens un ziemas sezonas darba laikā no pirmdienas līdz sestdienai laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00, informē Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

vairāk info

Vēlēšanu rezultātus apkopos un internetā atspoguļos LVRTC

11.Saeimas vēlēšanu rezultātu apkopošanu un atspoguļošanu interneta vidē uzņēmies Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC). 11.Saeimas vēlēšanas notiks šo sestdien, 17. septembrī.

vairāk info

LVRTC piedalīsies seminārā "Droši virtualizē savu biroju"

Rīt, 14.septembrī, LVRTC Komercdepartamenta direktors Mārtiņš Bērziņš piedalīsies iPro, LVRTC, VMware, Samsung un NetApp organizētajā seminārā "Droši virtualizē savu biroju". Pasākuma programma: 14.30 Reģistrācija 14:55 Semināra atklāšana, Jānis Rozentāls, izpilddirektors, iPro 15:00 «Izvēle? - Samsung plānais klients,Normunds Vuguls, Produktu menedžeris, Samsung 15:20 «Tagad Cloud ir pieejams visiem, Mārtiņš Bērziņš, LVRTC Komercdepartamenta direktors 15:40 kafijas pauze 16:00 «VMware News», Darius Spaicys Territory Business manager, VMware 16:20 Workshop - tehnoloģiskais pārsteigums Nr. 1 16.40 kafijas pauze 16.50 Workshop - tehnoloģiskais pārsteigums Nr. 2 Piedalīšanās seminārā ir bezmaksas Lai pieteiktos dalībai seminārā spiediet šeit.

vairāk info

Piektdien un brīvdienās būs ierobežota eParaksta lietošana un saņemšana

Sakarā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (turpmāk – PMLP) plānotajiem tehniskajiem darbiem, no rītdienas (2.septembra) plkst. 16:30 līdz pirmdienas (5.septembra) plkst.7:00 paredzami ierobežojumi eParaksts darbībā.

vairāk info