Paziņojumi

Arhīvs

PrevOctober 2015Next
P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Par godprātīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi

LATVIJAS VALSTS RADIO UN TELEVĪZIJAS CENTRS AS (40003011203)

Par godprātīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi

vairāk info

Televīzijas tornis Zemes stundā izslēgs apgaismojumu

Šī gada 29.martā visā pasaulē jau astoto reizi norisināsies Zemes stunda, kuras laikā no 20:30 līdz 21:30 daudzi nozīmīgi objekti pasaulē izslēgs apgaismojumu – to skaitā šogad arī Rīgas radio un televīzijas tornis.

vairāk info

LVRTC piedalījās nozīmīgā konferencē Maskavā

Pagājušā nedēļā VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” piedalījās nozīmīgā starptautiskā konferencē Maskavā, kur kopā ar Lietuvas un Polijas partneriemSkaidula un Hawe Telekomprezentēja jaunus optiskos tranzīta maršrutus no Krievijas uz Eiropucaur Baltiju.

Prezentācija (pdf)

vairāk info

LVRTC šodien viesojas 12 ēnas

12.02.2014

ierasts arī šogad VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” dod iespēju skolēniem ēnot savus darbiniekus, lai uzzinātu vairāk par dažādu profesiju ikdienas darba gaitām. Šogad četri uzņēmuma darbinieki iepazīstinās divpadsmit skolēnus ar savu profesiju specifiku un izaicinājumiem, ar kuriem nākas saskarties darba dzīvē.

vairāk info

Informācija bezmaksas virszemes televīzijas programmu skatītājiem

2014. gada 1. janvārī LVRTC uzsāk to televīzijas programmu apraidi, kas skatītājiem visā Latvijā pieejamas bez maksas. Saskaņā ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmumu bez maksas pieejamās programmas būs sekojošas:

VAS “Latvijas televīzija” veidotās programmas LTV1, LTV7, SIA “Vidzemes televīzija” veidotā programma “Re:TV” , A/S “TV Latvija”- “Rīga TV24”un SIA “Ogres televīzija” programma “Ogres televīzija”.

Lai skatītājiem nesagādātu neērtības gadu mijā, LVRTC tehniskos apraides izmaiņu darbus plānojis uzsākt pusnaktī, bet kanālu pārskaņošana jāveic pēc pulkstens 6:00 no rīta 1.janvārī.

vairāk info

Sabiedrisko televīziju skatītāji pārmaiņas virszemes apraidē nejutīs

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) nodrošinās, lai virszemes televīzijas skatītāji, kuri izvēlas skatīties sabiedrisko televīziju, nepamanītu pārmaiņas bezmaksas virszemes apraidē un varētu izbaudīt Jaungada nakti. Dekoderi būs jāpārstartē sākot no plkst.6 rīta, lai redzētu jaunos bezmaksas apraides programmas – „Re:TV”, „Rīga TV 24” un „OTV”.

vairāk info

LVRTC darbinieki saņem augstāko profesionālo apbalvojumu – inženiera Jāņa Lintera prēmiju

2013.gada 1.novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā Aulā Latvijas elektronisko sakaru nozares speciālisti, tai skaitā arī četri VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” darbinieki saņēma augstāko profesionālo apbalvojumuinženiera Jāņa Lintera prēmiju un piemiņas medaļu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas elektronisko sakaru attīstībā un novatoriskiem tehnisko projektu risinājumiem.

vairāk info

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklē Valmieras RTS.

Piektdien, 11.oktobrī Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklēja Valmieras RTS, kur apskatīja TV un radio raidītājus un tehnoloģiskās iekārtas.Ministru prezidents arī iepazinās ar virszemes TV apraides aktualitātēm, arī LVRTC realizētā platjoslas interneta projekta norisi.

vairāk info

Ilgtspējīgākie projekti noskaidroti TV tornī

20.09.2013

Rīgas radio un televīzijas tornī tika pasniegtas konkursa "Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2013" balvas. Pasākuma laikā par TV torņa nākotnes vīziju pastāstīja arī LVRTC valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta.

vairāk info

Satiksmes ministrs un Rīgas domes priekšsēdētājs pozitīvi vērtē Zaķusalas TV torņa attīstības ieceri

Ceturtdien, 15. augustā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs viesojās Rīgas radio un televīzijas tornī Zaķusalā. Vizītes laikā amatpersonas apmeklēja operatīvās vadības centru, novērtēja TV torņa šī brīža stāvokli, arī iepazinās ar rekonstrukcijas un attīstības iecerēm. Gan satiksmes ministrs, gan RD priekšsēdētājs pozitīvi novērtēja TV torņa attīstības vīziju, nododot tālāku izstrādi Satiksmes ministrijas un Rīgas Domes sadarbības pastāvīgās darba grupas pārziņā.

Rīgas radio un televīzijas torņa apmeklējuma laikā amatpersonas iepazinās ar TV torņa darbību, apskatot gan operatīvās vadības centru, gan televīzijas un radio apraides tehnoloģijas. Eiropā augstākais TV tornis veic ne tikai tehniskās funkcijas, bet ir arī nozīmīgs pilsētvides objekts, kuram ir liels attīstības potenciāls tūristu un apmeklētāju piesaistē. Tāpēc Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs ir izstrādājis Zaķusalas TV torņa un apkārtnes rekonstrukcijas vīziju. Lai notiktu veiksmīga attīstības ieceres realizācija, A. Matīss un N. Ušakovs vienojās uzdot Satiksmes ministrijas un Rīgas domes sadarbības pastāvīgajai darba grupai sadarbībā ar LVRTC izstrādāt tālākos projekta attīstības un realizācijas scenārijus.

Televīzijas tornis jau izsenis ir viens no atpazīstamākajiem Rīgas pilsētas simboliem. Diemžēl kopš padomju gadiem tornis nav piedzīvojis ievērojamus uzlabojumus, tāpēc uzskatu, ka nepieciešams veikt torņa rekonstrukciju, lai nodrošinātu stabilu pamatfunkciju veikšanu, TV un radio apraidi, arī datu centra pakalpojumu sniegšanu. Tāpat pēc atjaunošanas šis pilsētas simbols kļūtu par modernu pilsētvides elementu, kas gūtu popularitāti Rīgas iedzīvotāju un tūristu vidū.”stāsta satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

skaidro LVRTC valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta, kurš iepazīstināja klātesošos ar TV torni un izaugsmes iespējām, galvenā prioritāte ir attīstīt Rīgas radio un televīzijas torni , lai tas būtu moderns, drošs un pieejams tūrisma objekts. „Tornis godam veic savus tehiskos pienākumus, nodrošinot elektronisko sakaru pakalpojumus, taču šai vietai ir pietiekami liels potenciāls, lai būtu ne tikai ierasta pilsētas panorāmas sastāvdaļa, bet arī visā Baltijā populārs tūrisma objekts un atpazīstams pilsētvides elements. Arī ceļot torni, tam tika noteiktas trīs galvenās vērtībasatrašanās vieta, tehnoloģiskais aspekts un tūrisma attīstība,” norāda J. Bokta.

Zaķusalas TV tornis var kļūt par vienu no pievilcīgākajiem tūrisma objektiem RīgāPēdējos gados esam sakopuši un attīstījuši vairākus objektus, kas atrodas pie Daugavas –  gan Ķīpsalas pludmali un jahtu ostu, gan Lucavsalas atpūtas zonu, Daugavas promenādes pie Spīķeriem un ĶengaragāInfrastruktūras sakārtošana pie televīzijas torņa dos iespēju vēl daudzpusīgāk izmantot šo zonu gan rīdziniekiem, gan arī tūristiem, kam, nenoliedzami, būs ļoti interesanti paskatīties uz Rīgu no augstākā skatu punkta.” norāda Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Skatu laukums, kas atrodas 97 m virs Zaķusalas, ir augstākais publiski pieejamais skatu punkts Rīgā, un no var labi pārredzēt Vecrīgu, Rīgas centru un Pārdaugavu. Labos laika apstākļos ir iespējams redzēt Rīgas HES Salaspilī un Siguldas augstākos punktus, arī Rīgas jūras līci un kuģus tajā.

vairāk info