Paziņojumi

Arhīvs

PrevAugust 2016Next
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

No 2.jūlija LVRTC pārtrauc Ogres televīzijas programmas izplatīšanu

02.07.2015

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs  informē, ka no 2.jūlija uzņēmums pārtrauc nodrošināt bezmaksas TV apraidē esošās Ogres Televīzijas programmas izplatīšanu. Šādu lēmumu uzņēmuma valde pieņēmusi, jo pēdējā gada laikā raidsabiedrībai ir izveidojies ievērojams parāds par saņemtajiem apraides pakalpojumiem un ar Ogres Televīziju nav izdevies vienoties par tādu parāda atmaksas grafiku, kas apmierinātu abas puses.

vairāk info

Pabeigta maģistrālā optiskā tīkla Rietumu loka izbūve

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) šī gada aprīlī ir pabeidzis maģistrālā optiskā tīkla Rietumu loka izbūvi, kas savieno virkni LVRTC infrastruktūras objektutorņus un mastus, tostarp, nozīmīgāko Baltijas datu plūsmu apmaiņas punktuRīgas Radio un televīzijas staciju Zaķusalā. Jaunizbūvētais Rietumu loks ir daļa no maģistrālā optiskā tīkla, kura izbūvi LVRTC uzsāka 2013.gadā. Turpinot darbu pie izbūves, noslēgumam tuvojas arī Austrumu loka izbūve, kas savienos  LVRTC torņus un mastus virzienā uz Austrumiem no Rīgas.

vairāk info

Noskaidroti 4.maija TV torņa foto konkursa laureāti

15.05.2015

Šodien Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTCpaziņoja labāko 4.maija TV torņa foto konkursa bilžu autorus. Foto konkursa mērķis bija iesaistīt dažāda meistarības līmeņa fotogrāfus mākslinieciski kvalitatīvu un interesantu Zaķusalas TV torņa fotogrāfiju izveidē, brīdī, kad torņa mastā plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

vairāk info

Šodien pāri Eiropas Savienībai plīvo Latvijas karogs

4.maijā plkst. 8.30, atzīmējot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu, Rīgas radio un televīzijas tornī klātesot Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai tika pacelts sarkanbaltsarkanai Latvijas karogs. Ministru prezidente L.Straujuma: „Latvijas karogs lai šodien tiek pacelts par godu tam, ka Latvijas tauta ir spējīga arī turpmākajos gados daudz sasniegt. Mums ir Latvijā talantīgi jaunieši, ir entuziasma pilni cilvēki, kas savu darbu izdara pēc labākās sirdsapziņas un dzīvo ar patiesu vērtību mēru. Lai Latvijas karogs šodien plīvo viņiem par prieku un iedvesmu!”

vairāk info

Foto konkurss! Nofotografē TV torni svētku tērpā!

Fotokonkursa nolikums

2015.gada maijā

1.Konkursa mērķis:

Šī gada 4.maijā aprit 25.gadi kopš Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu". 

Par godu nozīmīgajai gadadienai, Rīgas Radio un televīzijas stacijas torņa, jeb to pazīst plašāka sabiedrība - TV tornis Zaķusalā, mastā klātesot Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai tiks pacelts Latvijas Republikas karogs. Karogs tiks pacelts uz vienu diennakti un torņa mastā plīvos no plkst. 8.35 līdz 5.maija rītam.

Šis ir zīmīgs notikums, jo nepilnu 30 torņa darbības gadu laikā tajā tikai vienreiz – VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs 90 gadu jubilejā, ir plīvojis karogs, turklāt tajā ir plīvojis tikai sarkanbaltsarkanais karogs.

Zaķusalas TV tornis ir kļuvis par neatņemamu Rīgas silueta daļu, turklāt Latvijas Republikas neatkarību izšķirošos brīžos, gan tornim, gan tajā strādājošajiem ir bijusi nozīmīga loma vienas no demokrātiskas valsts pamatvērtībuspējas brīvi pārraidīt un saņemt informācijunosargāšanā.

Foto konkursa mērķis ir iesaistīt dažāda meistarības līmeņa fotogrāfus mākslinieciski kvalitatīvu un interesantu Zaķusalas TV torņa fotogrāfiju izveidē, brīdī, kad torņa mastā plīvo sarkanbaltsarkanais karogs, tādejādi vecinot torņa atpazīstamību, stiprinot nacionālo identitāti, tēvzemes mīlestību, lepnumu un sabiedrības saliedētību.

Fotogrāfijas tiks izmantotas VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs informatīvo izdevumu  un veidošanai, ievietošanai VAS LVRTC interneta vietnē un sociālajos tīklos, arī izmantošanai uzņēmuma reprezentācijas materiālu izveidē.

vairāk info

Liepājas un Ventspils uzņēmējiem e-prasmju nedēļā stāstīs par eParakstu, elektronisku darījumu kārtošanu, Uzņēmumu reģistra un Swedbank e-iespējām

Šī gada 25.martā Liepājā un 26.martā Ventspilī Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru, Swedbank un Ventspils digitālo centru organizē seminārus uzņēmējiem “Attālināti un droši”.

vairāk info

Platjoslas projekts reģioniem atnes neredzēti ātru internetu


                                                                                                      

Platjoslas interneta infrastruktūras izbūves projekta pirmā kārta tuvojas noslēgumam un pirmie reģionu iedzīvotāji jau var izbaudīt “nākotnes interneta” sniegtās iespējas. Šodien Jaunjelgavas novada Secē projekta izpildītāji – VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) veica ātruma demonstrāciju, kas apliecinājajaunizbūvētā infrastruktūra spēs nodrošināt līdz pat 700Mbit/s lielu datu pārraides ātrumu.

vairāk info

Platjoslas internets - jaunas iespējas Latvijas reģioniem

Lai pastāstītu, arī nodemonstrētu Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta “Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīklu attīstība lauku reģionos” ietvaros visā Latvijā izbūvētā platjoslas optiskā tīkla infrastruktūru, piektdien 13.februārī Seces pagasta pamatskolā Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) rīko tikšanos ar reģiona uzņēmējiem un skolēniem.

vairāk info

Palielinās Latvijas nozīmīgums datu tranzīta jomā

VAS LVRTC ir pabeidzis jaunā optiskā kabeļa ierīkošanu starp Rīgu un Valgu. Izveidotais posms ļāva globālajam sakaru operatoram RETN noslēgt sava starptautiskā tīkla Baltijas loku.

vairāk info

Pērn visvairāk eParakstījušies VID, If P&C Insurance un Rīgas dome

Šonedēļ sumināti eParakstīšanas čempioni jeb uzņēmumi un iestādes, kas 2014.gadā visvairāk parakstījuši dokumentus ar eParakstu. Uzņēmēju vidū visaktīvākais eParaksta lietotājs bijis “If P&C Insurance”, savukārt publiskajā sektorā visvairāk eParakstījies Valsts ieņēmumu dienests un Rīgas dome.

vairāk info