Paziņojumi

Arhīvs

PrevSeptember 2014Next
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Televīzijas tornī 11.maijā notiks laulību ceremonija

Sestdien, 11.maijā televīzijas tornī norisināsies pirmā laulību ceremonija, kurā salaulāsies Sanda un Ivo - konkursa, ko rīkoja Rīgas televīzijas un radio tornis sadarbībā ar kāzu portālu precos.lv, uzvarētāji.

vairāk info

Aicina pieteikties tehnoloģiju biznesa brokastīm TV tornī

Otrdien, 14.maijā VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”(LVRTC) sadarbībā ar inteliģentoinženiertehnisko risinājumu uzņēmumu „FIMA” rīko bezmaksas biznesa brokastis par datu centru tehnoloģiju jaunumiem, kurā aicināti piedalīties uzņēmumu vadītāji, IT nodaļu vadītāji un citi nozares interesenti, lai uzzinātu vairāk par datu centru aktualitātēm.

vairāk info

Pavasara talkā veiksmīgi sakopta Televīzijas torņa apkārtne

Spodrības mēneša ietvaros VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) rīkoja jau tradicionālo pavasara talku.

vairāk info

Studentiem liela interese par LVRTC

2013. gada 21.martā Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) rīkoja jau desmito Karjeras dienu «Meklējam ĪSTOtas esi TU?», kas ir lielākais universitāšu rīkotais profesionālās orientācijas pasākums Latvijā. Izstādē , līdz ar tādiem uzņēmumiem Latvijas dzelzceļš, Lattelecom, Maxima, Rimi un SEB banka, veiksmīgi piedalījās arī VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC).

vairāk info

Ekskluzīva iespēja laulāties augstākajā Rīgas skatu punktā!

Vēlies savu nozīmīgāko dzīves notikumu piedzīvot gandrīz 100m metru augstumā ar 360 grādu skatu uz visu Latvijas galvaspilsētu un tās apkaimi? Rīgas televīzijas un radio tornis sadarbībā ar kāzu portālu www.precos.lv izsludina konkursu saderinātajiem, kura uzvarētāji saņems ekskluzīvu iespēju salaulāties vienā no mūsdienu Rīgas panorāmas nozīmīgākajiem elementiemRīgas radio un televīzijas tornī.

vairāk info

Valsts prezidents apmeklē televīzijas torni

18.decembrī Rīgas radio un televīzijas tornī norisinājās Latvijas Telekomunikāciju asociācijas un RTU Elektronikas un telekomunikācijas fakultātes rīkotā Ziemassvētku balle, kuru ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Andris Bērziņš.
 

vairāk info

LVRTC darbinieki saņem augstāko profesionālo apbalvojumu – inženiera Jāņa Lintera prēmiju

1993. gada 20.decembrī uzņēmumi - Lattelekom, LMT un Tele2 nodibināja Jāņa Lintera fondu. Inženieris Jānis Linters (1879–1963) ir viens no radiofonijas pamatlicējiem Latvijā. Jāņa Lintera vadībā 1925.gada 1.novembrī darbu sāka pirmais radioraidītājs Latvijā.

vairāk info

Darbu sācis jaunākais LVRTC sakaru tornis Ērgļu ielā

Ekspluatācijā nodots un darbu sācis jauns individuāla dizaina VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC) sakaru tornis Rīgā, Ērgļu ielā – šī 70 metrus augstā celtne būs 31. LVRTC tornis Latvijā, pie tam būs vienīgais, kas atrodas Rīgas vēsturiskā centra tuvumā.


 

vairāk info

Apstiprina 169 piekļuves punktus, kur laukos plānots izvērst platjoslas internetu

Rīga, 23.aug., NOZARE.LV. Optiskā tīkla uzraudzības komiteja, kas uzrauga lauku platjoslas projekta gaitu, apstiprinājusi 169 piekļuves punktus visā Latvijā, kuros elektronisko sakaru komersantiem tiks nodrošināta piekļuve platjoslas optiskajam tīklam.

vairāk info

Optiskā tīkla izbūvi platjoslas projekta ietvaros uzsāks Latgalē

Līdz ar platjoslas projekta piekļuves punktu saraksta apstiprināšanu VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC) ir uzsācis darbu pie platjoslas projekta ietvaros izbūvējamā optiskā tīkla Latgales reģionā.

Ņemot vērā, ka Latgales reģionā apzināts visvairāk „balto teritoriju”, šeit tiks izveidots visvairāk piekļuves punktu – 47, un izbūvēti aptuveni 450 km optiskā kabeļa tīkla. Latgale būs pirmais reģions, kurā tiks uzsākti optiskā interneta tīkla izbūves darbi. Optisko līniju ierīkošanas darbus paredzēts uzsākt 2013.gada pavasarī.

vairāk info