Paziņojumi

Arhīvs

PrevMay 2016Next
P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Portālā Latvija.lv pieejams jauns e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”

18.09.2015

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka no 18.septembra vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lvir pieejams e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”, kurā vēlētāji var paust atbalstu Centrālajā vēlēšanu komisijā parakstu vākšanai reģistrētajiem likumprojektiem. E-pakalpojums ir pieejams tiem balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, kuru rīcībā ir drošs elektroniskais paraksts.

vairāk info

IKT nozares līderi dibina “Loģiskās atlases” kustību un aicina uzņēmumus straujāk ieviest IKT risinājumus

17.09.2015

“Nākamie pieci būs digitālās ekonomikas gadi, un vairumam Latvijas uzņēmumu tie būs izšķiroši,” ar šādu brīdinājumu šodien Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un astoņi vadošie Latvijas IKT nozares uzņēmumi (Datakom, Datorzinību centrs, FIMA, Lattelecom, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, LMT, RealWeb Latvia un Telia Latvija) aizsāka kustību “Loģiskā atlase”. Tās mērķis ir veicināt Latvijas uzņēmumu zināšanas un izpratni par IKT nozari, izskaust stereotipus un veicināt straujāku IKT risinājumu ieviešanu mazo un vidējo uzņēmēju (MVU) sektorā.

vairāk info

Zinātniskajā ekspedīcijā Papua mūžamežos jaunatklājumu brīdis tiks fiksēts, fotogrāfiju parakstot ar eParakstu

Augusta beigās Latvijas Entomoloģijas biedrības prezidents bioloģijas zinātņu doktors Dmitrijs Teļnovs dosies zinātniskā ekspedīcijā uz Jaungvineju, Papua reģionu. Ekspedīcijas laikā, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) nodrošinātās e-parakstīšanas iespējas, ir iecerēts jaunu kukaiņu vai bezmugurkaulnieku sugu  atklāšanas brīdi, ja tāds būs, fiksēt ar drošu elektronisko parakstu, kas ir drošākais rīks dokumenta nemainīguma un parakstīšanas brīža noteikšanai.

vairāk info

Valsts un Draugiem.lv aicina apliecināt savu digitālo identitāti. Radīts e-risinājums sociālā tīkla profila īstuma apliecinājumam

Draugiem.lv sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un citiem partneriem radījuši pirmo sociālo tīklu verifikācijas risinājumu, kurā lietotājs pats var veikt sava profila verifikāciju jeb savas digitālās personības īstuma apstiprinājumu.

vairāk info

Pabeigta platjoslas interneta optiskā tīkla fiziskā izbūve

16.07.2015

ERAF līdzfinansētā projekta „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīklu attīstība lauku reģionos” 1.kārtas ietvaros būvētā platjoslas interneta optiskā tīkla fiziskā izbūve ir pabeigta.

vairāk info

Virszemes TV apraidē tiks mainītas TV signāla apraides frekvences

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) un SIA Lattelecom informē, ka 17.jūnijā Latgalē un daļā Vidzemes reģiona bezmaksas un maksas televīzijas programmu izplatīšanas tīklos tiks mainītas zemes ciparu  televīzijas TV signāla apraides frekvences.

vairāk info

No 2.jūlija LVRTC pārtrauc Ogres televīzijas programmas izplatīšanu

02.07.2015

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs  informē, ka no 2.jūlija uzņēmums pārtrauc nodrošināt bezmaksas TV apraidē esošās Ogres Televīzijas programmas izplatīšanu. Šādu lēmumu uzņēmuma valde pieņēmusi, jo pēdējā gada laikā raidsabiedrībai ir izveidojies ievērojams parāds par saņemtajiem apraides pakalpojumiem un ar Ogres Televīziju nav izdevies vienoties par tādu parāda atmaksas grafiku, kas apmierinātu abas puses.

vairāk info

Pabeigta maģistrālā optiskā tīkla Rietumu loka izbūve

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) šī gada aprīlī ir pabeidzis maģistrālā optiskā tīkla Rietumu loka izbūvi, kas savieno virkni LVRTC infrastruktūras objektutorņus un mastus, tostarp, nozīmīgāko Baltijas datu plūsmu apmaiņas punktuRīgas Radio un televīzijas staciju Zaķusalā. Jaunizbūvētais Rietumu loks ir daļa no maģistrālā optiskā tīkla, kura izbūvi LVRTC uzsāka 2013.gadā. Turpinot darbu pie izbūves, noslēgumam tuvojas arī Austrumu loka izbūve, kas savienos  LVRTC torņus un mastus virzienā uz Austrumiem no Rīgas.

vairāk info

Noskaidroti 4.maija TV torņa foto konkursa laureāti

15.05.2015

Šodien Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTCpaziņoja labāko 4.maija TV torņa foto konkursa bilžu autorus. Foto konkursa mērķis bija iesaistīt dažāda meistarības līmeņa fotogrāfus mākslinieciski kvalitatīvu un interesantu Zaķusalas TV torņa fotogrāfiju izveidē, brīdī, kad torņa mastā plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

vairāk info

4.maijā aicinām bez maksas apmeklēt Zaķusalas TV torni, kā arī fotografēt to

Šī gada 4.maijā aprit 25.gadi kopš Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas.  Par godu nozīmīgajai gadadienai, Zaķusalas TV torņa mastā, klātesot Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai un video konkursa „Mūsu 4.maija deklarācija” dalībniekiem, tiks pacelts Latvijas Republikas karogs, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC).

Šis ir nozīmīgs notikums, jo nepilnu 30 torņa darbības gadu laikā tajā tikai vienreiz – LVRTC 90 gadu dibināšanas gadadienā pērnā gada decembrī, ir plīvojis karogs, turklāt tajā ir plīvojis tikai sarkanbaltsarkanais karogs.

vairāk info