Paziņojumi

Arhīvs

PrevJuly 2015Next
P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Palielinās Latvijas nozīmīgums datu tranzīta jomā

VAS LVRTC ir pabeidzis jaunā optiskā kabeļa ierīkošanu starp Rīgu un Valgu. Izveidotais posms ļāva globālajam sakaru operatoram RETN noslēgt sava starptautiskā tīkla Baltijas loku.

vairāk info

Pērn visvairāk eParakstījušies VID, If P&C Insurance un Rīgas dome

Šonedēļ sumināti eParakstīšanas čempioni jeb uzņēmumi un iestādes, kas 2014.gadā visvairāk parakstījuši dokumentus ar eParakstu. Uzņēmēju vidū visaktīvākais eParaksta lietotājs bijis “If P&C Insurance”, savukārt publiskajā sektorā visvairāk eParakstījies Valsts ieņēmumu dienests un Rīgas dome.

vairāk info

Uzņēmumu reģistrs aktīvi virza uzņēmējus uz e-vidi

No 2.februāra Uzņēmumu reģistra klienti, kuri apmeklē iestādi klātienē Rīgā, Pērses ielā 2, apmeklējuma laikā varēs pieteikties un saņemt virtuālo eParakstu un eParakstu viedkartē, arī nepieciešamības gadījumā sagatavot datoru darbam ar elektroniskiem dokumentiem. eParaksta speciālisti apmeklētājiem arī sniegs informāciju par Uzņēmumu reģistra pakalpojumiem, ko uzņēmēji var saņemt attālināti, izmantojot eParakstu. Par to šodien medijus informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras(LTRK), Uzņēmumu reģistra, VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”(LVRTC) un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) preses konferencē

vairāk info

Elektromagnētiskā lauka intensitāte Zaķusalā un citviet Rīgā zema

Turpinot darbu pie Rīgas radio un televīzijas torņa rekonstrukcijas projekta, lai TV torni un tam pieguļošo teritoriju izveidotu par modernu tūrisma un rekreācijas objektu, viens no Rīgas domes pērnā gada nogalē pieņemtā lēmuma par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu uzdevumiem ir izvērtēt TV torņa apraides funkcijas savietojamības iespējas ar iedzīvotāju rekreācijas funkciju. To vērtējot, viens no kritērijiem ir raidošo iekārtu elektromagnētiskā lauka (EML) intensitāte un tās ietekme.

vairāk info

Atgādinājums bezmaksas virszemes televīzijas programmu skatītājiem

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) bezmaksas virszemes apraidē šogad sekmīgi nodrošina sabiedrisko televīziju LTV1, LTV7, arī „Re:TV”, „Rīga TV 24” un „OTV” programmas.

vairāk info

Optiskā tīkla izbūvi platjoslas projekta ietvaros uzsāks Latgalē

Līdz ar platjoslas projekta piekļuves punktu saraksta apstiprināšanu VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC) ir uzsācis darbu pie platjoslas projekta ietvaros izbūvējamā optiskā tīkla Latgales reģionā.

Ņemot vērā, ka Latgales reģionā apzināts visvairāk „balto teritoriju”, šeit tiks izveidots visvairāk piekļuves punktu – 47, un izbūvēti aptuveni 450 km optiskā kabeļa tīkla. Latgale būs pirmais reģions, kurā tiks uzsākti optiskā interneta tīkla izbūves darbi. Optisko līniju ierīkošanas darbus paredzēts uzsākt 2013.gada pavasarī.

vairāk info

Par godprātīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi

LATVIJAS VALSTS RADIO UN TELEVĪZIJAS CENTRS AS (40003011203)

Par godprātīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi

vairāk info

Televīzijas tornis Zemes stundā izslēgs apgaismojumu

Šī gada 29.martā visā pasaulē jau astoto reizi norisināsies Zemes stunda, kuras laikā no 20:30 līdz 21:30 daudzi nozīmīgi objekti pasaulē izslēgs apgaismojumu – to skaitā šogad arī Rīgas radio un televīzijas tornis.

vairāk info

LVRTC piedalījās nozīmīgā konferencē Maskavā

Pagājušā nedēļā VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” piedalījās nozīmīgā starptautiskā konferencē Maskavā, kur kopā ar Lietuvas un Polijas partneriemSkaidula un Hawe Telekomprezentēja jaunus optiskos tranzīta maršrutus no Krievijas uz Eiropucaur Baltiju.

Prezentācija (pdf)

vairāk info

LVRTC šodien viesojas 12 ēnas

12.02.2014

ierasts arī šogad VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” dod iespēju skolēniem ēnot savus darbiniekus, lai uzzinātu vairāk par dažādu profesiju ikdienas darba gaitām. Šogad četri uzņēmuma darbinieki iepazīstinās divpadsmit skolēnus ar savu profesiju specifiku un izaicinājumiem, ar kuriem nākas saskarties darba dzīvē.

vairāk info