Paziņojumi

Arhīvs

PrevAugust 2016Next
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

LVRTC paraksta vienošanos ar Beltelekom par starpsavienojumu izveidi elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai

Šodien Daugavpilī notiekošajā Latvijas-Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos sēdē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) un Baltkrievijas uzņēmums Beltelekom parakstīja vienošanos par starpsavienojumu izveidi starptautisku elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai.

vairāk info

Par godu 10 000 000.eParakstam tapis unikāls Wingsuit Base video

Šī gada rudenī, gaidot  10 000 000. eParakstu, kopš ieviešanas Latvijā, pēc VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) pasūtījuma ir notikusi Base Wingsuit lēcienu sērija no piecām  Eiropas kalnu virsotnēm, lai radītu unikālu eParaksta imidža video.

vairāk info

TV tornis aicina iedzīvotājus no 18.-21.novembrim aplūkot naksnīgo Rīgu no 97m augstuma

18.novembrī Zaķusalas TV tornī tiks pacelts unpār Latvijas galvaspilsētu plīvos sešus reiz trīs metrus liels sarkanbaltsarkanais karogs, bet galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem no 18.novembra līdz  21.novembrim no plkst. 17:00- 23:00  būs iespēja skatīt naksnīgo izgaismoto pilsētu no TV torņa skatu laukuma 97m augstumā.

vairāk info

17.novembrī augstākajā TV tornī Eiropas Savienībā plīvos Francijas karogs

Pieminot traģiskos notikumus Parīzē un solidarizējoties ar Francijas iedzīvotājiem,  17.novembrī Zaķusalas TV tornī tiks pacelts Francijas karogs, bet dienu vēlāksarkanbaltsarkanais karogs.

vairāk info

Portālā Latvija.lv pieejams jauns e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”

18.09.2015

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka no 18.septembra vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lvir pieejams e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”, kurā vēlētāji var paust atbalstu Centrālajā vēlēšanu komisijā parakstu vākšanai reģistrētajiem likumprojektiem. E-pakalpojums ir pieejams tiem balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, kuru rīcībā ir drošs elektroniskais paraksts.

vairāk info

IKT nozares līderi dibina “Loģiskās atlases” kustību un aicina uzņēmumus straujāk ieviest IKT risinājumus

17.09.2015

“Nākamie pieci būs digitālās ekonomikas gadi, un vairumam Latvijas uzņēmumu tie būs izšķiroši,” ar šādu brīdinājumu šodien Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un astoņi vadošie Latvijas IKT nozares uzņēmumi (Datakom, Datorzinību centrs, FIMA, Lattelecom, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, LMT, RealWeb Latvia un Telia Latvija) aizsāka kustību “Loģiskā atlase”. Tās mērķis ir veicināt Latvijas uzņēmumu zināšanas un izpratni par IKT nozari, izskaust stereotipus un veicināt straujāku IKT risinājumu ieviešanu mazo un vidējo uzņēmēju (MVU) sektorā.

vairāk info

Zinātniskajā ekspedīcijā Papua mūžamežos jaunatklājumu brīdis tiks fiksēts, fotogrāfiju parakstot ar eParakstu

Augusta beigās Latvijas Entomoloģijas biedrības prezidents bioloģijas zinātņu doktors Dmitrijs Teļnovs dosies zinātniskā ekspedīcijā uz Jaungvineju, Papua reģionu. Ekspedīcijas laikā, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) nodrošinātās e-parakstīšanas iespējas, ir iecerēts jaunu kukaiņu vai bezmugurkaulnieku sugu  atklāšanas brīdi, ja tāds būs, fiksēt ar drošu elektronisko parakstu, kas ir drošākais rīks dokumenta nemainīguma un parakstīšanas brīža noteikšanai.

vairāk info

Valsts un Draugiem.lv aicina apliecināt savu digitālo identitāti. Radīts e-risinājums sociālā tīkla profila īstuma apliecinājumam

Draugiem.lv sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un citiem partneriem radījuši pirmo sociālo tīklu verifikācijas risinājumu, kurā lietotājs pats var veikt sava profila verifikāciju jeb savas digitālās personības īstuma apstiprinājumu.

vairāk info

Pabeigta platjoslas interneta optiskā tīkla fiziskā izbūve

16.07.2015

ERAF līdzfinansētā projekta „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīklu attīstība lauku reģionos” 1.kārtas ietvaros būvētā platjoslas interneta optiskā tīkla fiziskā izbūve ir pabeigta.

vairāk info

Virszemes TV apraidē tiks mainītas TV signāla apraides frekvences

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) un SIA Lattelecom informē, ka 17.jūnijā Latgalē un daļā Vidzemes reģiona bezmaksas un maksas televīzijas programmu izplatīšanas tīklos tiks mainītas zemes ciparu  televīzijas TV signāla apraides frekvences.

vairāk info