Paziņojumi

Arhīvs

PrevFebruary 2016Next
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            

Zinātniskajā ekspedīcijā Papua mūžamežos jaunatklājumu brīdis tiks fiksēts, fotogrāfiju parakstot ar eParakstu

Augusta beigās Latvijas Entomoloģijas biedrības prezidents bioloģijas zinātņu doktors Dmitrijs Teļnovs dosies zinātniskā ekspedīcijā uz Jaungvineju, Papua reģionu. Ekspedīcijas laikā, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) nodrošinātās e-parakstīšanas iespējas, ir iecerēts jaunu kukaiņu vai bezmugurkaulnieku sugu  atklāšanas brīdi, ja tāds būs, fiksēt ar drošu elektronisko parakstu, kas ir drošākais rīks dokumenta nemainīguma un parakstīšanas brīža noteikšanai.

vairāk info

Valsts un Draugiem.lv aicina apliecināt savu digitālo identitāti. Radīts e-risinājums sociālā tīkla profila īstuma apliecinājumam

Draugiem.lv sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un citiem partneriem radījuši pirmo sociālo tīklu verifikācijas risinājumu, kurā lietotājs pats var veikt sava profila verifikāciju jeb savas digitālās personības īstuma apstiprinājumu.

vairāk info

Pabeigta platjoslas interneta optiskā tīkla fiziskā izbūve

16.07.2015

ERAF līdzfinansētā projekta „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīklu attīstība lauku reģionos” 1.kārtas ietvaros būvētā platjoslas interneta optiskā tīkla fiziskā izbūve ir pabeigta.

vairāk info

Virszemes TV apraidē tiks mainītas TV signāla apraides frekvences

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) un SIA Lattelecom informē, ka 17.jūnijā Latgalē un daļā Vidzemes reģiona bezmaksas un maksas televīzijas programmu izplatīšanas tīklos tiks mainītas zemes ciparu  televīzijas TV signāla apraides frekvences.

vairāk info

No 2.jūlija LVRTC pārtrauc Ogres televīzijas programmas izplatīšanu

02.07.2015

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs  informē, ka no 2.jūlija uzņēmums pārtrauc nodrošināt bezmaksas TV apraidē esošās Ogres Televīzijas programmas izplatīšanu. Šādu lēmumu uzņēmuma valde pieņēmusi, jo pēdējā gada laikā raidsabiedrībai ir izveidojies ievērojams parāds par saņemtajiem apraides pakalpojumiem un ar Ogres Televīziju nav izdevies vienoties par tādu parāda atmaksas grafiku, kas apmierinātu abas puses.

vairāk info

Pabeigta maģistrālā optiskā tīkla Rietumu loka izbūve

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) šī gada aprīlī ir pabeidzis maģistrālā optiskā tīkla Rietumu loka izbūvi, kas savieno virkni LVRTC infrastruktūras objektutorņus un mastus, tostarp, nozīmīgāko Baltijas datu plūsmu apmaiņas punktuRīgas Radio un televīzijas staciju Zaķusalā. Jaunizbūvētais Rietumu loks ir daļa no maģistrālā optiskā tīkla, kura izbūvi LVRTC uzsāka 2013.gadā. Turpinot darbu pie izbūves, noslēgumam tuvojas arī Austrumu loka izbūve, kas savienos  LVRTC torņus un mastus virzienā uz Austrumiem no Rīgas.

vairāk info

Noskaidroti 4.maija TV torņa foto konkursa laureāti

15.05.2015

Šodien Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTCpaziņoja labāko 4.maija TV torņa foto konkursa bilžu autorus. Foto konkursa mērķis bija iesaistīt dažāda meistarības līmeņa fotogrāfus mākslinieciski kvalitatīvu un interesantu Zaķusalas TV torņa fotogrāfiju izveidē, brīdī, kad torņa mastā plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

vairāk info

4.maijā aicinām bez maksas apmeklēt Zaķusalas TV torni, kā arī fotografēt to

Šī gada 4.maijā aprit 25.gadi kopš Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas.  Par godu nozīmīgajai gadadienai, Zaķusalas TV torņa mastā, klātesot Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai un video konkursa „Mūsu 4.maija deklarācija” dalībniekiem, tiks pacelts Latvijas Republikas karogs, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC).

Šis ir nozīmīgs notikums, jo nepilnu 30 torņa darbības gadu laikā tajā tikai vienreiz – LVRTC 90 gadu dibināšanas gadadienā pērnā gada decembrī, ir plīvojis karogs, turklāt tajā ir plīvojis tikai sarkanbaltsarkanais karogs.

vairāk info

Šodien pāri Eiropas Savienībai plīvo Latvijas karogs

4.maijā plkst. 8.30, atzīmējot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu, Rīgas radio un televīzijas tornī klātesot Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai tika pacelts sarkanbaltsarkanai Latvijas karogs. Ministru prezidente L.Straujuma: „Latvijas karogs lai šodien tiek pacelts par godu tam, ka Latvijas tauta ir spējīga arī turpmākajos gados daudz sasniegt. Mums ir Latvijā talantīgi jaunieši, ir entuziasma pilni cilvēki, kas savu darbu izdara pēc labākās sirdsapziņas un dzīvo ar patiesu vērtību mēru. Lai Latvijas karogs šodien plīvo viņiem par prieku un iedvesmu!”

vairāk info

Foto konkurss! Nofotografē TV torni svētku tērpā!

Fotokonkursa nolikums

2015.gada maijā

1.Konkursa mērķis:

Šī gada 4.maijā aprit 25.gadi kopš Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu". 

Par godu nozīmīgajai gadadienai, Rīgas Radio un televīzijas stacijas torņa, jeb to pazīst plašāka sabiedrība - TV tornis Zaķusalā, mastā klātesot Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai tiks pacelts Latvijas Republikas karogs. Karogs tiks pacelts uz vienu diennakti un torņa mastā plīvos no plkst. 8.35 līdz 5.maija rītam.

Šis ir zīmīgs notikums, jo nepilnu 30 torņa darbības gadu laikā tajā tikai vienreiz – VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs 90 gadu jubilejā, ir plīvojis karogs, turklāt tajā ir plīvojis tikai sarkanbaltsarkanais karogs.

Zaķusalas TV tornis ir kļuvis par neatņemamu Rīgas silueta daļu, turklāt Latvijas Republikas neatkarību izšķirošos brīžos, gan tornim, gan tajā strādājošajiem ir bijusi nozīmīga loma vienas no demokrātiskas valsts pamatvērtībuspējas brīvi pārraidīt un saņemt informācijunosargāšanā.

Foto konkursa mērķis ir iesaistīt dažāda meistarības līmeņa fotogrāfus mākslinieciski kvalitatīvu un interesantu Zaķusalas TV torņa fotogrāfiju izveidē, brīdī, kad torņa mastā plīvo sarkanbaltsarkanais karogs, tādejādi vecinot torņa atpazīstamību, stiprinot nacionālo identitāti, tēvzemes mīlestību, lepnumu un sabiedrības saliedētību.

Fotogrāfijas tiks izmantotas VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs informatīvo izdevumu  un veidošanai, ievietošanai VAS LVRTC interneta vietnē un sociālajos tīklos, arī izmantošanai uzņēmuma reprezentācijas materiālu izveidē.

vairāk info