Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs pateicas barikāžu dalībniekiem no Jelgavas

17.01.2002

20. janvārī, 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienā, pulksten 1400, Rīgā, Zaķusalas krastmalā 1, Rīgas radio un televīzijas stacijas tornī LVRTC vadība kopā ar Jelgavas pilsētas Domi rīko pateicības pasākumu barikāžu dalībniekiem no Jelgavas reģiona, kuri sargāja Zaķusalas radio un televīzijas torni.


LVRTC ģenerāldirektors Māris Pauders rīko pieņemšanu tornī 97 m augstumā, “skatu laukumā”, lai barikāžu dalībniekiem pateiktos par drosmi, patriotismu, un atsaucību kā arī demonstrētu, kādu svarīgu Latvijas tautsaimniecības objektu ir izdevies kopējiem spēkiem nosargāt un saglabāt Latvijas valstij. Lai šo torni raksturotu, jāpiemin tas, ka šis tornis ir trešais augstākais Eiropā un sasniedz 368m. 61,4 % no visas valsts iedzīvotājiem tiešā veidā var uztvert programmas, piemēram, Latvijas Radio 2, kuru raida no šā torņa (detalizētu informāciju un kartes var atrast LVRTC mājas lapā – www.lvrtc.lv).

Barikāžu dalībniekus uzņems LVRTC ģenerāldirektors Māris Pauders, Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Rīgas radio un televīzijas stacijas vadītājs Rolands Ramiņš, kā arī Latvijas digitālā radio un televīzijas centra ģenerāldirektors Guntars Spunde.