Paziņojumi

Arhīvs

PrevJanuary 2015Next
P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Elektromagnētiskā lauka intensitāte Zaķusalā un citviet Rīgā zema

Turpinot darbu pie Rīgas radio un televīzijas torņa rekonstrukcijas projekta, lai TV torni un tam pieguļošo teritoriju izveidotu par modernu tūrisma un rekreācijas objektu, viens no Rīgas domes pērnā gada nogalē pieņemtā lēmuma par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu uzdevumiem ir izvērtēt TV torņa apraides funkcijas savietojamības iespējas ar iedzīvotāju rekreācijas funkciju. To vērtējot, viens no kritērijiem ir raidošo iekārtu elektromagnētiskā lauka (EML) intensitāte un tās ietekme.

vairāk info

Par godprātīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi

LATVIJAS VALSTS RADIO UN TELEVĪZIJAS CENTRS AS (40003011203)

Par godprātīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi

vairāk info

Televīzijas tornis Zemes stundā izslēgs apgaismojumu

Šī gada 29.martā visā pasaulē jau astoto reizi norisināsies Zemes stunda, kuras laikā no 20:30 līdz 21:30 daudzi nozīmīgi objekti pasaulē izslēgs apgaismojumu – to skaitā šogad arī Rīgas radio un televīzijas tornis.

vairāk info

LVRTC piedalījās nozīmīgā konferencē Maskavā

Pagājušā nedēļā VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” piedalījās nozīmīgā starptautiskā konferencē Maskavā, kur kopā ar Lietuvas un Polijas partneriemSkaidula un Hawe Telekomprezentēja jaunus optiskos tranzīta maršrutus no Krievijas uz Eiropucaur Baltiju.

Prezentācija (pdf)

vairāk info

LVRTC šodien viesojas 12 ēnas

12.02.2014

ierasts arī šogad VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” dod iespēju skolēniem ēnot savus darbiniekus, lai uzzinātu vairāk par dažādu profesiju ikdienas darba gaitām. Šogad četri uzņēmuma darbinieki iepazīstinās divpadsmit skolēnus ar savu profesiju specifiku un izaicinājumiem, ar kuriem nākas saskarties darba dzīvē.

vairāk info

Informācija bezmaksas virszemes televīzijas programmu skatītājiem

2014. gada 1. janvārī LVRTC uzsāk to televīzijas programmu apraidi, kas skatītājiem visā Latvijā pieejamas bez maksas. Saskaņā ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmumu bez maksas pieejamās programmas būs sekojošas:

VAS “Latvijas televīzija” veidotās programmas LTV1, LTV7, SIA “Vidzemes televīzija” veidotā programma “Re:TV” , A/S “TV Latvija”- “Rīga TV24”un SIA “Ogres televīzija” programma “Ogres televīzija”.

Lai skatītājiem nesagādātu neērtības gadu mijā, LVRTC tehniskos apraides izmaiņu darbus plānojis uzsākt pusnaktī, bet kanālu pārskaņošana jāveic pēc pulkstens 6:00 no rīta 1.janvārī.

vairāk info

Sabiedrisko televīziju skatītāji pārmaiņas virszemes apraidē nejutīs

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) nodrošinās, lai virszemes televīzijas skatītāji, kuri izvēlas skatīties sabiedrisko televīziju, nepamanītu pārmaiņas bezmaksas virszemes apraidē un varētu izbaudīt Jaungada nakti. Dekoderi būs jāpārstartē sākot no plkst.6 rīta, lai redzētu jaunos bezmaksas apraides programmas – „Re:TV”, „Rīga TV 24” un „OTV”.

vairāk info

LVRTC darbinieki saņem augstāko profesionālo apbalvojumu – inženiera Jāņa Lintera prēmiju

2013.gada 1.novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā Aulā Latvijas elektronisko sakaru nozares speciālisti, tai skaitā arī četri VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” darbinieki saņēma augstāko profesionālo apbalvojumuinženiera Jāņa Lintera prēmiju un piemiņas medaļu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas elektronisko sakaru attīstībā un novatoriskiem tehnisko projektu risinājumiem.

vairāk info

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklē Valmieras RTS.

Piektdien, 11.oktobrī Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklēja Valmieras RTS, kur apskatīja TV un radio raidītājus un tehnoloģiskās iekārtas.Ministru prezidents arī iepazinās ar virszemes TV apraides aktualitātēm, arī LVRTC realizētā platjoslas interneta projekta norisi.

vairāk info

Ilgtspējīgākie projekti noskaidroti TV tornī

20.09.2013

Rīgas radio un televīzijas tornī tika pasniegtas konkursa "Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2013" balvas. Pasākuma laikā par TV torņa nākotnes vīziju pastāstīja arī LVRTC valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta.

vairāk info