Paziņojumi

Arhīvs

PrevFebruary 2016Next
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            

Zaķusalas TV tornim - 30

Šogad aprit trīsdesmit gadi kopš augstākais televīzijas tornis Eiropas Savienībā - Zaķusalas TV tornis (Rīgas radio un televīzijas stacija)  - nodrošina  regulāru TV un radio programmu apraidi, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

vairāk info

Foto konkurss sociālā tīkla Facebook LVRTC profilā www.facebook.com/LVRTC

29.01.2016

TV tornim  30 !

Foto konkurss sociālā tīkla Facebook LVRTC profilā www.facebook.com/LVRTC

NOLIKUMS

1.Konkursa mērķis:

2016.gadā aprit 30 gadi kopš Rīgas Radio un televīzijas stacija Zaķusalā uzsāka regulāru radio un TV programmu apraidi. Zaķusalas TV tornis ir kļuvis par neatņemamu Rīgas silueta daļu. Rīgas radio un televīzijas torņa attēls trīsdesmit gadu laikā ir bijis redzams gan  pilsētas pastkartēs, kalendāros dažādās reklāmās un citviet.

Konkurss tiek organizēts divās kategorijās:

1.1.TV torņa foto - 30 gadi un četri gadalaiki.

Konkursa mērķis ir iesaistīt dažāda meistarības līmeņa fotogrāfus mākslinieciski kvalitatīvu un interesantu Zaķusalas TV torņa fotogrāfiju izveidē, tādejādi veicinot torņa atpazīstamību, radot kopības sajūtu un stiprinot nacionālo identitāti. Dalībnieki tiek aicināti fotografēt TV torni dažādos gadalaikos, dažādās diennakts stundās un publicēt šīs bildes sociālā tīkla Facebook LVRTC profila laika joslā.

1.1.TV tornislaiks, vide un cilvēki.

Dalībnieki tiek aicināti iesūtīt TV torņa fotogrāfijas vai attēlus, kuros redzams TV tornis. Konkursa mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību TV tornim pilsētas silueta neatņemamai sastāvdaļai, kas ir attēlots gan visdažādākajās reklāmās, gan kalendāros, pastkartēs, preses izdevumos laikposmā no 1986.gada līdz pat darba iesūtīšanas dienai un citviet, tādejādi vecinot torņa atpazīstamību, radot kopības sajūtu un stiprinot nacionālo identitāti.

2. Konkursam iesniedzamā darba forma:

Digitālas fotogrāfijas

3. Vērtēšanas kritēriji:

Iesūtītie foto attēli tiks vērti divās kategorijās:

3.1.            TV torņa foto - 30 gadi un četri gadalaiki.

Katra mēneša pēdējā darba dienā konkursa komisija izlozes kārtībā izvēlās piecus www.facebook.com/lvrtcpublicētos darbus.                           

3.2.            TV tornislaiks, vide un cilvēki.

Katra mēneša pēdējā darba dienā konkursa komisija izlozes kārtībā izvēlās piecus www.facebook.com/lvrtcpublicētos darbus.

4.       Balvas:

4.1.            Kategorijā TV torņa foto - 30 gadi un četri gadalaiki.

Pieci izlozētie fotogrāfiju autori saņems ielūgumu TV torņa skatu laukuma apmeklējumam divām personām.

4.2.            Kategorijā TV tornislaiks, vide un cilvēki.

Pieci izlozētie iesūtīto attēlu autori saņems ielūgumu TV torņa skatu laukuma apmeklējumam divām personām.

5. Vērtēšanas komisija:

·         LVRTC Komercdepartamenta Mārketinga daļas vadītājs

·         LVRTC Komercdepartamenta Reklāmas vadītāja

·         LVRTC Komercdepartamenta ekskursiju gids

6. Konkursa rīkotājs:

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs

7. Konkursa norises laiks:

No 2016.gada 1.februāra līdz 2016.gada 30.decembrim.

8. Darbu iesniegšana:

8.1.Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem ir jāpublicē fotogrāfijas LVRTC sociālā tīkla Facebook laika joslā, 1.kategorijā norādot fotogrāfijas autoru un uzņemšanas datumu, 2.kategorijā, norādot attēla avotu (preses izdevums, reklāmas priekšmets u.c., ja zināms, tad autors, izdošanas gads), arī savu vārdu un uzvārdu.

8.2.Iesniedzot darbus, to autors ir piekritis, ka LVRTC tos var izmantot publicitātes un citiem ar uzņēmuma darbību un reklāmu saistītiem mērķiem.

8.3.Iesniedzot foto, autors norāda konkursa kategoriju, kurā foto tiek pieteikts.

8.4.Konkursā netiks vērtēti LVRTC darbinieku iesniegtie foto attēli.

8.5.Par iesniegtā darba piederību iesniedzējam un autortiesību ievērošanu atbildīgs pats

iesūtītājs.

8.6.Visas iesniegtās fotogrāfijas paliks LVRTC Mārketinga daļas īpašumā un turpmāka to izmantošana netiks saskaņota ar  autoru.

9. Uzvarētāja paziņošana

Konkursa žūrija paziņos uzvarētāju ne vēlāk katra mēneša pirmajā darba dienā, publicējot uzvarētāju vārdu interneta vietnē www.facebook.com/LVRTC .

10. Atbildīgais par konkursa norisi

Atbildīgais par konkursa norisiMārketinga daļas vadītāja V.Sprugaine

 

Konkursa nolikumu izstrādāja:

Mārketinga daļas vadītāja

V.Sprugaine

 

Apstiprinu

Valdes priekšsēdētājs

J.Bokta

vairāk info

Publiskā aptauja par plānoto piekļuves punktu sarakstu Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 2.1.1.specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot elektroniskās sakaru infrastruktūras pieejamību lauku teritorijās” ietvaros īstenojamajam projektam

18.01.2016

vairāk info

eParaksta lietotājus aicina uz savām darba stacijām nekavējoties atjaunināt programmatūru eParakstītājs

eParaksta lietotājiem ir pieejams parakstīšanai nepieciešamās programmatūras eParakstītājs 3.0 drošības atjauninājums. Pilnveidojot programmatūru eParakstītājs, arī Java bibliotēku lietotni, ir novērstas būtiskas nepilnības to darbībā, tāpēc sertifikācijas pakalpojumu sniedzējs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) aicina eParaksta lietotājus nekavējoties  veikt programmatūras atjauninājumu.

vairāk info

LVRTC paraksta vienošanos ar Beltelekom par starpsavienojumu izveidi elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai

Šodien Daugavpilī notiekošajā Latvijas-Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos sēdē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) un Baltkrievijas uzņēmums Beltelekom parakstīja vienošanos par starpsavienojumu izveidi starptautisku elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai.

vairāk info

Par godu 10 000 000.eParakstam tapis unikāls Wingsuit Base video

Šī gada rudenī, gaidot  10 000 000. eParakstu, kopš ieviešanas Latvijā, pēc VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) pasūtījuma ir notikusi Base Wingsuit lēcienu sērija no piecām  Eiropas kalnu virsotnēm, lai radītu unikālu eParaksta imidža video.

vairāk info

TV tornis aicina iedzīvotājus no 18.-21.novembrim aplūkot naksnīgo Rīgu no 97m augstuma

18.novembrī Zaķusalas TV tornī tiks pacelts unpār Latvijas galvaspilsētu plīvos sešus reiz trīs metrus liels sarkanbaltsarkanais karogs, bet galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem no 18.novembra līdz  21.novembrim no plkst. 17:00- 23:00  būs iespēja skatīt naksnīgo izgaismoto pilsētu no TV torņa skatu laukuma 97m augstumā.

vairāk info

17.novembrī augstākajā TV tornī Eiropas Savienībā plīvos Francijas karogs

Pieminot traģiskos notikumus Parīzē un solidarizējoties ar Francijas iedzīvotājiem,  17.novembrī Zaķusalas TV tornī tiks pacelts Francijas karogs, bet dienu vēlāksarkanbaltsarkanais karogs.

vairāk info

Portālā Latvija.lv pieejams jauns e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”

18.09.2015

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka no 18.septembra vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lvir pieejams e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”, kurā vēlētāji var paust atbalstu Centrālajā vēlēšanu komisijā parakstu vākšanai reģistrētajiem likumprojektiem. E-pakalpojums ir pieejams tiem balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, kuru rīcībā ir drošs elektroniskais paraksts.

vairāk info

IKT nozares līderi dibina “Loģiskās atlases” kustību un aicina uzņēmumus straujāk ieviest IKT risinājumus

17.09.2015

“Nākamie pieci būs digitālās ekonomikas gadi, un vairumam Latvijas uzņēmumu tie būs izšķiroši,” ar šādu brīdinājumu šodien Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un astoņi vadošie Latvijas IKT nozares uzņēmumi (Datakom, Datorzinību centrs, FIMA, Lattelecom, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, LMT, RealWeb Latvia un Telia Latvija) aizsāka kustību “Loģiskā atlase”. Tās mērķis ir veicināt Latvijas uzņēmumu zināšanas un izpratni par IKT nozari, izskaust stereotipus un veicināt straujāku IKT risinājumu ieviešanu mazo un vidējo uzņēmēju (MVU) sektorā.

vairāk info