Paziņojumi

Arhīvs

PrevAugust 2016Next
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

TV uztveršanas problēmās visbiežāk vainojamas uztverošās iekārtas un to nepareizs izvietojums

Šonedēļ VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTCPlānošanas un projektēšanas daļas speciālisti  veica TV signāla uztveršanas mērījumus četrās Latvijas austrumu pierobežas vietās- trīs vietās Krāslavā, Piedrujā, Indrā un Patarniekoskur šo vietu ģeogrāfisko īpatnību dēļ zemes ciparu televīzijas  bezmaksas apraidē esošo programmu uztveršana ar standarta ierīcēm var būt problemātiska.

vairāk info

TV un radio uztveršanas iespēju uzlabošanai austrumu pierobežā un citviet Latvijā LVRTC piecu gadu laikā investējis 1.3 miljonus EUR

15.06.2016

vairāk info

LVRTC aicina iedzīvotājus pārliecināties par uztverošo iekārtu tehnisko stāvokli

Vasara tradicionāli ir laiks, kad iedzīvotāji veic dažādus uzlabojumus un remontdarbus namu fasādēs, tāpēc VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC) aicina neaizmirst arī par uz namu jumtiem un fasādēm izvietoto uztverošo iekārtu tehnisko apkopi, jo nepareizi izvietotas, morāli un tehniski novecojušas antenas un to savienojumi var būt iemesls TV programmu uztveršanas traucējumiem.

vairāk info

Bezmaksas virszemes ciparu televīzija reģionos ir būtisks un nereti vienīgais bezmaksas informācijas avots

08.06.2016

Saskaņā ar  pētījumu kompānijas TNS regulāri veikto pētījumu par TV izmantošanu Latvijas mājsaimniecībās, 2015. gada dati rāda, ka 95.6% Latvijas mājsaimniecību ir televizors un vidēji 19.1% no tām izmanto virszemes ciparu televīziju, bet  4.2% - tikai bezmaksas apraidē esošās programmasinformē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmākLVRTC).

vairāk info

Zaķusalas televīzijas tornī tiek atklāta jau septītā “E-prasmju nedēļa 2016”

Šodien Zaķusalas televīzijas tornī tiek atklāta E-prasmju nedēļa 2016, kas Latvijā norisināsies jau septīto reizi (7. līdz 11. martam). To organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

vairāk info

Izsludināts iepirkums "Optiskā tīkla infrastruktūras projektēšanas un būvniecības darbi Latgales plānošanas reģionā"

22.02.2016

VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (turpmākLVRTC) platjoslas projekta 2.kārtas īstenošanai 2016.gada 22.februārī ir izsludinājis  iepirkumu "Optiskā tīkla infrastruktūras projektēšanas un būvniecības darbi Latgales plānošanas reģionā". Iepirkuma ietvaros ir plānots izbūvēt aptuveni 40 piekļuves punktus un 500 km optiskā kabeļa trases Latgales plānošanas reģionā.

vairāk info

Zaķusalas TV tornim - 30

Šogad aprit trīsdesmit gadi kopš augstākais televīzijas tornis Eiropas Savienībā - Zaķusalas TV tornis (Rīgas radio un televīzijas stacija)  - nodrošina  regulāru TV un radio programmu apraidi, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

vairāk info

Foto konkurss sociālā tīkla Facebook LVRTC profilā www.facebook.com/LVRTC

29.01.2016

vairāk info

Publiskā aptauja par plānoto piekļuves punktu sarakstu Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 2.1.1.specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot elektroniskās sakaru infrastruktūras pieejamību lauku teritorijās” ietvaros īstenojamajam projektam

18.01.2016

vairāk info

eParaksta lietotājus aicina uz savām darba stacijām nekavējoties atjaunināt programmatūru eParakstītājs

eParaksta lietotājiem ir pieejams parakstīšanai nepieciešamās programmatūras eParakstītājs 3.0 drošības atjauninājums. Pilnveidojot programmatūru eParakstītājs, arī Java bibliotēku lietotni, ir novērstas būtiskas nepilnības to darbībā, tāpēc sertifikācijas pakalpojumu sniedzējs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) aicina eParaksta lietotājus nekavējoties  veikt programmatūras atjauninājumu.

vairāk info