LVRTC

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC)

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, nodrošinot kvalitatīvus un drošus telekomunikāciju risinājumus nozīmīgākajiem Latvijā pārstāvētajiem mobilo sakaru, interneta un telekomunikāciju operatoriem, arī valsts institūcijām.

LVRTC ir galvenais radiofonijas un televīzijas programmu zemes apraides tīkla operators valstī. Mūsu klienti ir Latvijā pazīstamās televīzijas kompānijas, radiostacijas, arī vadošie elektronisko sakaru operatori, tādi Latvijas Mobilais telefons, Lattelecom, Latvenergo, Telecentrs u.c.

Izpildot Ministru kabineta lēmumu par sertifikācijas pakalpojumu nodošanu citai institūcijai, kopš 2009. gada 1. jūnija LVRTC ir pārņēmis visas sertifikācijas pakalpojumu saistības no Latvijas Pasta un kļuvis par oficiālo šī pakalpojuma sniedzēju.

Pildot akcionāra uzdoto, kopš 2010. gada 27. augusta LVRTC ir pievienota VAS Valsts informācijas tīkla aģentūra (VITA), pārņemot visas saistības, kas izriet no VITA noslēgtajiem darījumiem.

DARBĪBAS VEIDS
  • Radio un televīzijas programmu pārraidīšana,
  • eParaksts un citi sertifikācijas pakalpojumi,
  • Datu pārraide,
  • Datu centrs,
  • Infrastruktūras noma.
 
UZŅĒMUMA JURIDISKAIS STATUSS
Valsts akciju sabiedrība

ĪPAŠNIEKS
Latvijas Republika
 
KAPITĀLA DAĻU TURĒTĀJS
Latvijas Republikas Satiksmes ministrija

DIBINĀTS
1924

PAMATKAPITĀLS
78,5 milj.euro

2015. GADA NETO APGROZĪJUMS
14,9 milj.euro
 
VIDĒJAIS DARBINIEKU SKAITS 2015. GADĀ
253 darbinieki